Populárna medzinárodná lotéria Eurojackpot vie vďaka svojej mega obrovskej hlavnej výhre zmeniť od základu život k lepšiemu. Aktuálne je hodnota jackpotu na hranici rekordných 120 000 000 €. Spoznáme výhercu už tento týždeň?

Lotéria Eurojackpot spája hráčov po celom Starom kontinente. O veľkej výhre tak môžu snívať hráči hneď v 19 krajinách, vrátane Slovenska.

Pravidelne sa lotériové tikety uzatvárajú v Dánsku, Nemecku, Estónsku, Fínsku, Taliansku, na Islande, v Chorvátsku, Litve, Lotyšsku, Holandsku, Nórsku, Poľsku, Švédsku, Slovinsku, Španielsku, Česku, Maďarsku, Grécku a na Slovensku.

Historicky najviac jackpotov padlo v Nemecku, supermilionára sme však spoznali už aj u nás.

Najšťastnejším mesiacom tunajšej histórie bol október v roku 2020, kedy šťastlivec z Košického kraja vyhral v prvom poradí neuveriteľnú sumu 59 miliónov eur.

Rok 2020 možno bez zbytočných diskusií označiť ako rok slovenskej šťasteny. V apríli totiž pristáli na účtoch dvoch tipujúcich aj sumy 5,2 a 7,3 milióna eur, čo je rovnako úžasný balík peňazí, ktorý môže otvoriť neobmedzené možnosti na bezstarostný život.

Kde inde môžete získať takéto výhry, a to už za 2 €, ak nie v lotériových hrách od TIPOSU?

Eurojackpot má naplánované svoje najbližšie žrebovanie už v tento utorok od 18:00. Či sa rozhodnete podať svoj tiket cez mobil, počítač, esemesku alebo tradičnou formou v kamennej predajni, je len a len na vás.

Akokoľvek sa rozhodnete, hráte o maximum a to 120 000 000 €. A to je suma, pre ktorú sa oplatí pokúšať šťastie.

chcem hrať online