Jedným z najdôležitejších faktorov pri výbere online herne sú platobné metódy. Hráči hľadajú rýchly a bezproblémový spôsob, ako si dobiť kredit na hráčsky účet alebo vybrať svoju výhru. Preto si dávame záležať na tom, aby ste u nás našli všetky moderné spôsoby platobných metód.

Bezpečnosť

Môžete si byť úplne istí, že u nás, na etipos.sk, sú platby a prevody absolútne spoľahlivé. Bezpečnosť hráčov je pre nás prioritou. Vaše osobné údaje sú dostatočne chránené a nemôže sa stať, že by výhra alebo zostatok na účte zmizol bez vášho vedomia. Zárukou je licencia, ktorú vydáva Ministerstvo Financií Slovenskej republiky. Podmienky garantované licenciou sú pravidelne preverované.

Rýchlosť vkladu

Niektoré transakcie v našej internetovej herni prebehnú okamžite, iné môžu trvať o niečo dlhšie. Závisí len od spôsobu vášho vkladu, či peniaze na svoj hráčsky účet dostanete okamžite, alebo budete musieť chvíľu čakať. V každom prípade sa však snažíme o maximálne urýchlenie procesu.

Možnosť výberu

Vieme, že každý milovník hier je iný a vaša spokojnosť je u nás na prvom mieste. Platobné metódy sa preto neobmedzujú len na jeden spôsob – v našom kasíne si môžete vybrať taký druh výberu výhry, ktorý bude najviac vyhovovať práve vám.

Platobné metódy na eTipos.sk

Vklady na hráčsky účet

Peniaze si na svoj hráčsky účet vložíte jednoducho – cez tlačidlo „Môj účet – Vklady – Doplniť účet“. Po prekliknutí sa dostanete priamo na prevod. Zvolíte si spôsob platby, sumu a zadáte konkrétne cifry PINu, ktorý sme vám zaslali na e-mail hneď po registrácii v našom kasíne.

Po kliknutí na tlačidlo „Odoslať“ vás systém presmeruje priamo do platobnej brány. Zadáte autentifikačné údaje a zrealizujete platbu.

Kreditná alebo debetná karta

Využiť môžete dobíjanie prostredníctvom platobných kariet MasterCard, Visa a Visa Electron. Tento spôsob dobíjania kreditu je rýchly – transakcie cez kartu bývajú spravidla spracované okamžite. Minimálna čiastka, ktorou je možné konto navýšiť je 1 €.

Platobná brána

Peniaze si na svoj hráčsky účet vložíte aj cez elektronické bankovníctvo týchto bánk – Tatrabanka, VÚB, Slovenská sporiteľňa a Poštová banka. Takýto prevod peňazí je zväčša okamžitý. Počítajte však s tým, že väčšina slovenských bánk začala v poslednom čase vyberať špeciálny poplatok za platby do herní, stávkových kancelárií či kasín.

Elektronická peňaženka

Naše online kasíno podporuje prevod na hráčsky účet cez elektronickú peňaženku PaysafeCard. Jedná sa o najjednoduchší a najrýchlejší prevod peňazí na váš hráčsky účet. Pri tejto metóde využívate peniaze, ktoré sú uložené vo vašej online peňaženke.

SMS platba

Dobitie kreditu prostredníctvom SMS platby je dostupné pre zákazníkov vybraných štandardných mesačných programov spoločnosti Slovak Telekom. Umožňuje navýšenie účtu prostredníctvom SMS, ktorú hráč odošle zo svojho mobilného telefónu. Na číslo 300 odošlete SMS s unikátnym kódom a navýšenie bude potvrdené spätnou SMS s cenou 1,99 €.

Výbery na eTipos.sk

Výhru, ktorá nepresahuje 15 000 € si môžete nechať previesť na svoj bankový účet alebo ju môžete použiť na ďalšie stávky. Ak je však vaša výhra vyššia ako 15 000 €, je potrebné si ju prísť vyzdvihnúť osobne, do sídla našej spoločnosti TIPOS, pretože musíme zo zákona overiť vašu totožnosť.

chcem sa registrovať