Registrácia je vstupnou bránou do sveta eTIPOS.sk a preto sme sa snažili, aby bola čo najjednoduchšia. Musíme však dodržiavať zákony a preto k jej úspešnému dokončeniu potrebujeme aj vaše doklady. Ak ste sa teda rozhodli pridať sa k našim spokojným hráčom, pripravte si k registrácii občiansky preukaz a ešte jeden doklad, napr. vodičský preukaz.

Celý proces sme upravili tak, aby nezabral viac ako pár minút a nezdržoval vás od toho za čím ste primárne prišli, od užívania si skvelých hier a špičkovej zábavy. Účet si u nás pohodlne založíte cez počítač, ale rovnako jednoducho vám to pôjde aj s mobilným telefónom.

Video návod si môžete pozrieť na tomto videu.

Registráciu sme rozdelili do 6 krátkych krokov. Zadanie základných údajov, potvrdenie e-mailovej adresy, doplnenie osobných údajov a overenie identity pomocou dokladov (manuálne) alebo pomocou biometrie (automaticky).

1. Krok

Vyplniť základné údaje a overiť e-mailovú adresu vám nezaberie ani minútu. Zvolíte si prihlasovacie meno, heslo a zadáte svoj e-mail a tiež telefónne číslo kam vám cez sms pošleme overovací kód.

Na telefónne číslo, ktoré ste uviedli v predošlom kroku vám hneď príde správa s kódom. Kód stačí opísať do príslušného riadku a overiť tak správnosť telefónneho čísla.

2. Krok

Hneď potom od nás dostanete e-mail, pomocou ktorého potvrdíte aj svoju e-mailovú adresu. Stačí kliknúť na odkaz, ktorý e-mailová správa obsahuje.

3. Krok

Pre ďalšie pokračovanie registrácie je potrebné si vybrať spôsob overenia – automatické alebo manuálne overenie totožnosti. Odporúčame automatické overenie totožnosti.

👉AUTOMATICKÉ OVERENIE 👈    –  👉MANUÁLNE OVERENIE👈

  • Postup registrácie – automatické overenie totožnosti:

4. Krok

V tejto chvíli máte konto aktívne, hrať však ešte nemôžete. V prostredí registrácie je potrebné postupne naskenovať obe strany osobného dokladu. Následne si skontrolujte načítané údaje ktoré sa nahrali do registrácie. Teraz je potrebné pre overenie naskenovať druhý doklad totožnosti. My odporúčame pas alebo vodičské oprávnenie ktoré rovnako naskenujete z oboch strán do registrácie. Znova si skontrolujte údaje z druhého dokladu.

Aj pri overení vašej identity pomocou biometrie musí nový hráč odfotiť svoju tvár. Môže tak spraviť pomocou dvoch kliknutí na svojom telefóne. Stačí si len spraviť selfie, následne ju priložiť do registračného formuláru a následne overiť vašu tvár pomocou biometrie v ďalšom bode. V ďalšom kroku je nutné odfotiť si tvár do rámčeka a skontrolovať. Celý proces zaberie len pár sekúnd. Je potrebné sledovať guličku na obrazovke a nasnímať svoju tvár (liveness check).

5. Krok

Vaša registrácia je takmer na konci, ostáva už len posledný krok doplniť osobné údaje hráča. Do formulára Osobné údaje zadajte vaše Meno a Priezvisko. Ak ste občanom Slovenskej republiky, zadajte svoje rodné číslo. Pokiaľ ste cudzinec, zaškrtnite príslušné pole vo formulári. Následne si zvoľte svoju prezývku pod ktorou chcete na portáli eTIPOS.sk vystupovať. Bude to verejne dostupný údaj. Nezabudnite zadať IBAN číslo účtu.

Po odoslaní osobných údajov vás ešte poprosíme o kontaktné údaje – Ulicu a číslo domu, poštové smerovacie číslo a mesto, či obec v ktorej bývate. Pre dokončenie tejto časti formulára ešte musíte udeliť súhlas so všeobecnými obchodnými podmienkami a uviesť či ste alebo nie ste politicky exponovanou osobou.

6. Krok

O úspešne dokončenej registrácii vám príde e-mailová správa z nášho systému.

  • Postup registrácie – manuálne overenie totožnosti:

4. Krok

V tejto chvíli máte konto aktívne, hrať však ešte nemôžete.  Svoj profil totiž musíte verifikovať zadaním osobných údajov a následným overením dokladov. Do formulára Osobné údaje zadajte vaše Meno a Priezvisko. Ak ste občanom Slovenskej republiky, zadajte svoje rodné číslo. Pokiaľ ste cudzinec, zaškrtnite príslušné pole vo formulári. Následne si zvoľte svoju prezývku pod ktorou chcete na portáli eTIPOS.sk vystupovať. Bude to verejne dostupný údaj.

Zostávajú už len dva osobné údaje. Prvým je zadanie čísla bankového účtu IBAN a druhým číslo identifikačného dokladu. Pokiaľ ste držiteľom slovenského občianskeho preukazu, uveďte číslo občianskeho preukazu, prípadne pasu vydaného Slovenskou republikou. Ak ste pri predchádzajúcej voľbe zaškrtli, že ste cudzinec. Zadajte dátum vášho narodenia a číslo vášho pasu.

Po odoslaní osobných údajov vás ešte poprosíme o kontaktné údaje – Ulicu a číslo domu, poštové smerovacie číslo a mesto, či obec v ktorej bývate. Pre dokončenie tejto časti formulára ešte musíte udeliť súhlas so všeobecnými obchodnými podmienkami.

5. Krok

V ďalšom kroku je potrebné overenie identity. Teraz treba overiť občiansky preukaz. Postupujte podľa inštrukcií. Do vybraného poľa buď odfoťte váš občiansky preukaz alebo vložte už vopred pripravený sken občianskeho preukazu. Nezabudnite, že je potrebné vložiť prednú aj zadnú stranu dokladu.

Po vložení prvého dokladu je potrebné vložiť aj druhý doklad. Napríklad pas. Postup je úplne rovnaký, ako v prvom prípade, už však stačí vložiť iba prednú stranu. V prípade ak ste cudzinec, ako druhý doklad môžete nahrať napríklad pas alebo vodičský preukaz.

A posledný krok –  selfie hráča s dokladom a následne sa môže začať cesta za veľkými športovými výhrami.

6. Krok

Teraz už len počkáte na potvrdenie a overenie vašej registrácie.

Po obdržaní tejto správy je vaša registrácia kompletná a máte k dispozícii všetky možnosti, ktoré portál eTIPOS.sk ponúka. Určite sa hneď pozrite do sekcie bonusov, pre nových hráčov máme pripravené odmeny.

V prípade akýchkoľvek otázok využite našu infolinku alebo kontaktný formulár

Infolinka každý deň v čase od 7.00 do 22.00 h