Buffalo Race

Odvážnych hráčov čakajú dobrodružstvá v divokom safari. Ideš hneď spolu s nami na cestu? Nie, nemáš dostatok voľného času alebo si chcieť splniť tajné túžby? Potom pre teba máme ponuku. Vďaka tvojmu počítaču alebo mobilnému telefónu nemusíš chodiť do Afriky, stačí ísť na náš web a nájsť tento skvelý slot. Buffalo Race si zahráš na mriežke 6×4, čaká ťa 4096 výherných línií. Chceš získať roztočenie zadarmo? Aby si ho dosiahol, musíš nájsť tri scatter symboly, môžeš tiež znásobiť svoje výhry a vyhrať extra točenia, ak počas hry zadarmo chytíš opäť tri scatter symboly. Vyskúšaj automat – Buffalo Race a ver, že neobanuješ!

Super Reels Deluxe

Roztoč päť valcov výherného automatu Super Reels Deluxe, buchni 40 výherných línií a uži si na maximum luxusný Super Respin Bonus! Na jednej strane žolíkové kartové symboly J, Q, K a A, na strane druhej Oranžová a Zelená Superžena alebo Zlatý, Červený a Modrý Superman. Online výherný automat zadarmo Super Reels Deluxe vyvinutý na klávesniciach borcov zo štúdia E-Gaming je doslova a do písmena pretkaný superhrdinami mužského i ženského pohlavia, ktoré poznáme z bestsellerov, populárnych filmov, komiksov alebo napríklad rozprávok. To dodáva roztáčaniu herného poľa 5×4 jedinečný rozmer atraktívneho príbehu plného prekvapenia. Reálne postavy ťa naplno vtiahnu do deja.

CHCEM HRAŤ

Sweet Bonanza

Hra Sweet Bonanza od Pragmatic Play je skvelá pre milovníkov ovocných slotov s veľkým poľom a mnohými špeciálnymi funkciami. Na veľké displeje sme pri online výherných automatoch z dielne spoločnosti Pragmatic Play zvyknutí. Skúsenejších asi neprekvapí, že slot Sweet Bonanza má nadštandardné hracie pole 6×5. Na výhru potrebuješ na jednej strane pestrofarebné obrazce (srdiečka, štvorce atď.), na strane druhej šťavnaté slivky, melóny, hrozno, banány alebo jablká. Na nudnú, retro ovocnú klasiku ale rovno zabudni. Tradičné výherné rady tu nefungujú, ale vyhrávaš vždy za 8, 10 alebo 12 totožných obrázkov – nech sú v rovnaký okamih na akýchkoľvek pozíciách displeja. Kdekoľvek môže pristáť sladučké lízatko. Ale pozor, nejde o obyčajné, je scatter symbolom a od počtu štyri aktivuje bonusovú hru s voľnými zatočeniami.

Vegas Fifty

Ovocný automat Vegas Fifty od Casimi má ambície obohatiť o nové zážitky aj skúsených hráčov, ktorí už majú všeličo odtočené. Tak napríklad vďaka štyrom druhom divokých symbolov, ktoré inde zrejme nezažiješ! Ako to funguje? Točením piatich valcov so štyrmi radmi si môžeš naraz prísť až na 274x vyššiu čiastku, akú si do hry vsadil. Typologicky pred tebou stojí ovocná mašina s celkom 50-imi výhernými líniami. Pre úspech na niektorej z nich potrebuješ najmenej tri, lepšie štyri a úplne najlepšie päť totožných obrázkov. Portfólio tvoria čerešne, citróny, slivky, jahody, melóny, modré sedmičky či päťcípe hviezdy. Tucet symbolov zahŕňa aj hneď päť špeciálnych – Scatter, Wild, Wild Down, Wild Up a Double Wild. Zdá sa ti, že je tu veľa divočiny na jednom mieste?

Farmer Jack

Zvieraciu prítomnosť a kartové symboly rozčítajú špeciálne symboly Wild a Scatter. O divoké symboly sa postarajú obrázky farmára Jacka, ktorého môžeš poznať napríklad z rovnomenných filmov, komiksov, rozprávok alebo pesničiek a detských riekaniek. Ak sú Wild súčasťou niektorej zo 40-ich výherných línií, nahradia všetky symboly s výnimkou Scatterov. Keď sa na 2., 3. a 4. valci objavia naraz tri Scatter symboly s nápisom BONUS, ako odmena sa ti spustí päť voľných zatočení zadarmo. Navyše, všetky tieto výhry z bonusovej hry sa pridajú do globálneho FREE BANK. Ten sa na konci bonusovej hry presunie do kolónky hráčskych Kreditov. Zážitok z točenia online výherného automatu Farmer Jack môžu umocniť aj lukratívne multiplikátory. Zahrajte si slot Farmer Jack tu na webe a užite si veľa zábavy. Navyše si od nás môžeš odniesť super bonus!

Hraj novinky

Wolf Gold

Gepard, orol, kôň… áno, chápeš správne. Prvú polovicu základných symbolov, ktoré sa točia na online výhernom automate Wolf Gold, tvoria zvieratá, ktoré budia v ľuďoch prevažne strach a obstoja v divokej prírode ako predátori. Dopĺňajú ich známe tváre z balíčka žolíkových kariet – J, Q, K, A. Spolu má táto herná chuťovka 25 výherných radov, do ktorých potrebuješ pre výhru v jeden okamih natlačiť aspoň tri rovnaké obrázky. Keď štyri alebo päť – čím viac, tým pochopiteľne lepšie, a tým vyššia výhra ti môže pristáť do vrecka! Scenéria rozpálenej krajinky nesie priezvisko Scatter. Pristáva na 1., 3. a 5. kotúčoch a dokáže aktivovať až päť voľných zatočení zadarmo.