Ovocie v modernom šate

Ste verným hráčom, ktorý pozná už niekoľko klasických ovocných automatov, avšak nie je medzi nimi váš favorit? Rozumieme tomu, že vybrať spomedzi veľkého množstva nie je ľahké. A ešte natrafiť na taký, ku ktorému sa budete pravidelne vracať ešte ťažšie. A čo tak skúsiť to s online hracím automatom Burning Hot z ponuky kasína eTIPOS.sk? Možno práve tento slot bude vašou správnou voľbou. My sa vám ho pokúsime v krátkosti predstaviť.

Online automat Burning Hot od spoločnosti EGT je zložený z piatich valcov, štyroch riadkov a štyridsiatich fixných výherných línii. Výherné kombinácie musia začínať na prvom valci vľavo a bez prerušenia pokračovať smerom doprava. V prípade, že je na jednej línii viac výherných kombinácií, platí iba tá hodnotovo najvyššia. Pokiaľ sú výherné kombinácie na viacerých výherných líniách, všetky výhry sa sčítavajú.

chcem hrať burning hot

Žiadne free spiny, ALE o to viac okamžitých výhier

Možno ste si už zvykli na bonusy v podobe voľných spinov. V tejto hre však nájdete niečo oveľa lepšie. Slot Burning Hot disponuje nemalým množstvom špeciálnych vlastností, ktoré bojujú o priazeň hráča.

Prvým bonusovým symbolom je už klasicky Wild symbol. Spoznáte ho ako zelený štvorlístok objavujúci sa na druhom, treťom a štvrtom valci. Okrem toho, že nahrádza chýbajúce symboly vo výhernej kombinácii, plní ešte jednu dôležitú úlohu. Akonáhle je súčasťou výhernej kombinácie, expanduje po celom valci, čím podstatne zvýši šance na zisk niekoľkých výherných kombinácii.

Druhým lákadlom je Scatter symbol. Práve ten sa postaral o malé prekvapenie. Autori automatu z EGT tu síce zakomponovali rovno 2 Scatter symboly (hviezda a symbol dolára), no ani cez jeden nie je možné získať obľúbené freespiny. Za ich vytočenie však získate okamžité výhry. Za 3 symboly dolára dostanete 3-násobok stávky, za 4 je to 20-násobok, no a za 5 až 100-násobok stávky. O niečo horšie je to s hviezdou, ktorá sa objavuje na 1., 2. a 3. valci. Ak ju na nich vytočíte, získate 20-násobok stávky. Najvyššiu hodnotu má na slote symbol sedmičky. Za päťnásobné vytočenie tohto symbolu obdržíte až 600-násobok stávky.

chcem hrať burning hot

Štyri  priekopnícke jackpoty

Vyššie výhry na náš čakajú aj pri ďalších dvoch možnostiach. Každú jednu výhru môžete 5x zdvojnásobiť. Stačí zakliknúť tlačidlo Gamble a pustiť sa do riskovania. Cieľom je uhádnuť farbu nasledujúcej karty. Pokiaľ tak neurobíte, o výhru prídete. Takže tu odporúčame viac opatrnosti.

Ďalšou lahôdkou Burning Hot sú 4 progresívne Jackpoty. V riadku nad valcami vidíte ich priebežne narastajúce stavy. Táto doplňujúca hra o progresívne Jackpoty sa spúšťa náhodne. Navyšovanie jackpotových úrovní prebieha po výpočte percentuálnej čiastky z hodnôt kvalifikujúcich sa stávok hráčov. Pokiaľ by sa vám jackpotová hra spustila, vašou úlohou bude spomedzi 12 kariet s logom EGT otočenými lícom dole vybrať 3 karty rovnakej farby.

Za vyskúšanie nič nedáte

Nie ste si istý či vám Burning Hot sadne? Vyskúšať si ho môžete aj zadarmo v online kasíne eTIPOS.sk. Tento zaujímavý ovocný slot by sa vám mohol zapáčiť, pretože má v sebe potrebnú dávku napätia a adrenalínu. Hra o neustále narastajúce jackpoty je veľkým lákadlom. Skúsite to?

3 dôvody prečo si zahrať Burning hot

Okamžité výhry
Až 600-násobok vkladu
4 jackpoty
chcem hrať burning hot