Uplynulá nedeľa bola horúcim letným dňom. Jednému z hráčov hry LOTO asi zrýchlila dych nielen horúčava, ale aj skvelá výhra v druhom ťahu hry. Hráč mal totiž šťastie a v nedeľnom žrebovaní výherných čísiel pre druhý ťah hry LOTO vyhral pol milióna eur.

Šťastlivec uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Trenčianskom kraji. Na tikete pre hru LOTO vyplnil svojimi číslami štyri hracie polia a označil aj účasť v doplnkovej hre JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35. Za takúto stávku zaplatil hráč obsluhe terminálu 4,50 eura.

Polmiliónovú výhru z druhého ťahu hry LOTO zabezpečil šťastnému hráčovi tip s číslami 2, 5, 18, 21, 32 a 47. Práve tie boli v nedeľu 16. júla vyžrebované ako výherné pre druhý ťah obľúbenej číselnej lotérie.

V druhom ťahu hry LOTO padli tento rok doteraz štyri výhry v prvom poradí. Každá mala hodnotu 500 000 eur. Jednu vyhral hráč so stávkou uzatvorenou v Žilinskom kraji a ďalšie dve získali hráči, ktorí svoje stávky uzatvorili na predajných miestach spoločnosti TIPOS v Nitrianskom kraji. Ako je uvedené vyššie, štvrtá, aktuálna polmiliónová výhra pripadla na stávku uzatvorenú v Trenčianskom kraji.

V prvom ťahu hry LOTO bola tento rok doteraz dosiahnutá výhra prvom poradí, resp. jackpot trikrát. Najvyšší jackpot mal hodnotu fantastických 2 997 710,60 eura. Padol 8. januára a šťastie v hre mal vtedy hráč tiež so stávkou uzatvorenou na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Košickom kraji. Doteraz druhá najvyššia tohtoročná výhra v hre LOTO mala hodnotu 1 088 435,90 eura a 26. marca ju získal hráč so stávkou uzatvorenou na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Nitrianskom kraji. Doteraz najnižšia výhra v prvom poradí z prvého ťahu hry LOTO mala hodnotu 500 000 eur. V žrebovaní z 5. apríla ju získal hráč so stávkou uzatvorenou na predajnom mieste spoločnosti TIPOS v Košickom kraji.

LOTO je číselná lotéria, v ktorej hráč tipuje 6 čísel z číselného radu od 1 do 49. Žrebovanie výherných čísel pre LOTO sa uskutočňuje spravidla každú stredu a nedeľu. Pri každom žrebovaní sa žrebuje 6 výherných čísel a 1 dodatkové číslo pre 1. ťah a 6 výherných čísel a 1 dodatkové číslo pre 2. ťah. Výška vkladu za jeden tip a na jedno stávkové obdobie pre 1. a 2. ťah hry je 1 euro.

Jednou stávkou v hre LOTO je možné uzatvoriť najviac 10 tipov, okrem systémových stávok, kde je počet tipov daný voľbou systému podľa systémových tabuliek LOTO. Minimálna garantovaná výška jackpotu pre 1. ťah je 500 000 eur a pevná výška výhry v prvom poradí pre 2. ťah je 500 000 eur.

Teraz hráme aj o dovolenku v KARIBIKU!
Podajte si plný tiket Eurojackpot alebo LOTO vrátane hry JOKER a hrajte o dovolenku v Karibiku pre 2 osoby! K tomu ešte ďalších 50 cien. Žrebujeme každý týždeň. Súťaž trvá od 17. 7. do 13. 8. 2023.