Nevieš čo s načatým dňom? Čo tak skúsiť šťastie s našimi parádnymi hrami, ktoré ti ponúka online kasíne eTIPOS.sk. Objav ich čaro a v prípade, že sa na teba usmeje šťastena, si vieš aj krásne prilepšiť.

Hot Deco

Automatový titul Hot Deco je tu presne preto, aby ťa vrátil do doby hracích automatov, inými slovami, je to klasický automat s ovocnou tematikou. Čaká ťa štandardná mriežka s tromi riadkami a tromi valcami so symbolmi a minimálne 27 spôsobov, ako vyhrať. Teraz, keď máš všeobecnú predstavu o tom, na čo sa môžeš tešiť, mal by si tiež vedieť, že v kombinácii sú maximálne 3 symboly, takže toto sú jediné výhry, ktoré získaš. Teda pokiaľ nedostaneš rovnaký symbol na všetkých 9 miestach. Potom sa ti z výhry zatočí hlava.

Nebula Stars

Odvážnych hráčov čaká mimoriadna cesta do neznámej galaxie. Nie každý však prekoná svoj strach a bude sa môcť zapojiť do dobrodružstva. Si pripravený navštíviť neznámy vesmír? Ak áno, potom leť! Vo vzdialenom a tajomnom vesmíre sme našli pre teba veľkorysý slot – Nebula Stars. Ponúkame ti skúsiť šťastie v nepozemskej hre. Automat má štandardné rozloženie 5 krát 3, 10 výherných línií a možnosť vkladu od 0,40 centov až do 50 eur. Symbol Wild v tejto hre bude tvojim najlepším priateľom! Nahrádza všetky ostatné symboly a vytvára pre teba výherné kombinácie a rozširuje a spúšťa populárne respiny!

40 Burning Hot

Herná vášeň horí ako oheň. Je dobre známe, že oheň je jedným z hlavných prvkov, ktoré tvoria svet spolu s vodou, zemou a vzduchom. Ale iba oheň podnecuje vášeň v ľudskom srdci. V novej hre 40 Burning Hot sú ohne horúcejšie ako kedykoľvek predtým. Keď odštartuje tvoja víťazná séria, budeš mať pocit, že táto jedinečná šanca získať cenu bude trvalá a tvoje šťastie nikdy nebude mať konca. Aj keď sa situácia zmení a začneš nachvíľu prehrávať kvôli spaľujúcej vášni v srdci vyhrať, tvoje sny o jackpote sa nezastavia. Je jednou z veľmi obľúbených automatových hier, má 40 riadkov. Roztoč valce plné citrónov, pomarančov, sliviek, čerešní a hrozna, nezabudni však na vysoko cenený melón.

Diamond Bounty

Chceš získať lákavú odmenu vo forme trblietavých diamantov? Opäť si na správnej adrese. Päťvalcová hra s tromi symbolmi na valci. Cieľom je získať minimálne tri a maximálne päť rovnakých symbolov, v prípade troch hráš na na 27 výherných línií, v prípade kvarteta na 81 a piatich ťa čaká až neuveriteľných 243 výherných línií. Do extáze ťa privedie červený diamant, ktorý je aj najvyššie hodnoteným, na zahodenie nie sú ani fialový a zelený. Modrý a číry tiež navýšia tvoje herné konto o slušnú výhru.

CHCEM HRAŤ

Double 27

Hľadáš hru, s ktorou sa perfektne zabavíš? V tom prípade zvoľ bez dlhého váhania Double 27 a roztoč ešte dnes kopu ovocných symboloch na tomto 4-valcovom automate. Peknú grafiku a príjemnú hudbu dopĺňajú viaceré herné funkcie, ktoré sa ti budú určite páčiť. Hra obsahuje WILD symbol, ale aj SCATTER a ešte omnoho viac. Výherné línie pri tejto hre sú na osvedčený spôsob criss-cross.

Hracia plocha je rozdelená na dve prelínajúce sa criss-cross polia o veľkosti 3×3. A pri troch výherných symboloch, v oboch častiach hráš na 2 x 27 výherných línií. V hre môžeš nájsť celkovo deväť symbolov, ak rátame už aj Wild symbol a SCATTER. Hviezda, Sedmička a už známe ovocné symboly, ako Čerešne, Citrón, Ananás, Černica a Melón, ak sa ti podarí zrovnať tri symboly Melón do výhernej línie, pripíše si 5-násobok svojej stávky, v prípade Sedmičky potom až 15-násobok. V hre nemôže chýbať ani WILD symbol. Ako to už býva, jeho úloha je viac než jasná. Hráčom pomáha dotvoriť výhernú kombináciu, nakoľko v nej vie nahradiť akýkoľvek iný symbol.

Demon House

Tajomná novinka zo záhrobia ťa určite prekvapí svojou hrateľnosťou, stačí roztočiť niektorý z piatich valcov, ktoré v pozadí pochmúrnej hudby ukrývajú nielen zombíkov s krvou na tvári, ale aj ďalšie predmety a bytosti zo zakázaného, iného sveta. Výhru ti zaručí správne zoradenie dvoch až piatich rovnakých symbolov v 25 výherných líniách.

CHCEM HRAŤ

Hra obsahuje dve sady symbolov, môžeš si nastaviť, či chceš hrať denný alebo nočný mód. Divokým symbolom je strašidelný klaun, v hre nahrádza akýkoľvek iný symbol na výhernej línii, okrem domu démonov. Ak sa počas hry zobrazí kdekoľvek na valcoch, aktivuješ bonusovú funkciu – posadnutie! Tá ti zmení tváre zombíkov na symbol démona, pre vytvorenie nových výherných kombinácii. Pozor, funkciu ale môžeš aktivovať iba v nočnom móde hry.