Tak tomu sa povie ponuka, ktorej sa nedá odolať. Rád si podávaš lotériové hry ako Eurojackpot či LOTO? Tak potom máme pre teba skvelú správu. Vďaka populárnym hrám máš totiž šancu hrať luxusnú dovolenku v Karibiku.

Je to také jednoduché. Na to, aby si sa dostal do losovania o dovolenku snov ti stačí od 17. 7. do 13. 8. 2023 uzatvoriť plný tiket v hre LOTO či Eurojackpot. Teda kompletné hracie pole vrátane doplnkovej hry Eurojackpot JOKER či klasický JOKER.

CHCEM HRAŤ

Pre hru Eurojackpot má kompletný tiket hodnotu 11 €, v lotérii LOTO je jeho cena 10,50 €.

Následne sa treba už len zaregistrovať. Kto si uzatvoril stávku online alebo cez SMS tak už robiť nemusí. Kto však šiel na kamennú predajňu, musí svoj lotériový tiket zaregistrovať na eTIPOS.sk na registračnom formulári.

No a následne už treba mať kúsok šťastia, aby jedna zo štyroch luxusných dovoleniek v Karibiku, konkrétne v Dominikánskej republike, bola tvoja.

Len si to predstav. Sedem nocí v rezorte Grand Sirenis Cocotal Beach Resort & Aquagames all inclusive pre 2 osoby s odletom z Bratislavy v hodnote 3 380 € od cestovnej kancelárie KARTAGO tours. Navyše, k hlavnej výhre prináleží aj finančná odmena v hodnote 1 200 €.

CHCEM HRAŤ

Termín zájazdu je október až november, pričom konkrétny termín si výherca dohodne priamo s cestovnou kanceláriou.

Tak neváhaj a počas leta (17. 7. do 13. 8. 2023) hraj LOTO a Eurojackpot s plným tiketom a rozprávková dovolenka v exotickom raji na Dominikánskej republike môže byť tvoja.