Vieš, kde nájdeš najbohatšiu ponuku slotov, nikdy nekončiacu zábavu a množstvo príležitostí na parádne výhry? No predsa v onlinekasíne eTIPOS.sk! Máme pre teba štyri horúce novinky, ktoré ti zaručia skvelú zábavu a pri troche šťastia otvoria dvere ku krásnej výhre.

81 Emerald

Diamanty sú známe v Indii tisícky rokov, podľa niektorých odhadov našli prvé drahé kamene praobyvatelia pred 6000 rokmi. Práve v Indii sa nachádzali v náplavových oblastiach rieky Golconda, Krishna, Penner a Godavari. Diamant je nazývaným slovom “vajra” čo značí aj blesk alebo zbraň boha Indra. V slote 81 Emerald budeš musieť nájsť a usporiadať práve tieto drahé kamene, hrajúce všetkými farbami, v tej najsprávnejšej kombinácii, ktorá ťa rýchlo privedie k rozprávkovej výhre.

Hot Deco

Slot Hot Deco je tu, aby ťa vrátil do doby tradičných hracích automatov. Inými slovami, je to klasický automat s ovocnou tematikou. Zahráš si na štandardnej mriežke s tromi riadkami a tromi valcami so symbolmi a 27 spôsobmi, ako vyhrať. Okrem toho máš na kotúčoch všelijaké ovocie sprevádzané multiplikátormi a ďalšími zaujímavými funkciami.

Ohromujúca červená stena slúži ako pozadie v Hot Deco a soundtrack ti v tejto hre dodá tie správne vibrácie. Téma je klasická a ovocná a mechanika je dostatočne hladká, aby bol zážitok zábavný a pútavý. Za zmienku tiež stojí, že Hot Deco je titul vhodný pre mobilné zariadenia. Stretneš sa samozrejme s množstvom ovocia a klasických symbolov na valcoch spolu s multiplikátorom a hrou o jackpoty. Navyše je tu funkcia Gamble, ktorá všetko ešte viac okorení.

CHCEM HRAŤ

Ready 4 Bets

Výherné línie tohto automatu sú jedinečné. Hráči získajú 11 línií pri hraní bežnej hry a 27 spôsobov pri hraní so stávkami Ready 4. Pre vylepšenú hrateľnosť má video automat bezplatné zatočenia, krížové hry doma a vonku, kurzy a výsledky zápasov. Pripravené štyri stávkové udalosti ťa zavedú do sveta športu, keď splníš svoj cieľ stať sa športovcom. Video automat ťa uvedie do súťažného režimu, získaš plnohodnotný športový zážitok s realistickými športovými funkciami.

Hráči majú tiež šancu vyhrať 288-násobok ich stávky, ak budú mať šťastie. Ak máš rád športy, najmä tie loptové, slot Ready 4 sú tým správnym miestom pre teba a tvoju zábavu. Video automat ukazuje všestrannosť a oddanosť zábave, ktorú tvorca vkladá do toho, aby hráči nielen vyhrávali, ale aj užívali si hru ako takú.

Bonus Road

Klasika, na ktorú si čakal, je určená presne pre hráčov, ktorí milujú ovocie v peknej a veľmi pútavej grafike. Roztoč čerešne, melóny, citróny, slivky, pomaranče, hrozno a vysoko cenené sedmičky na piatich valcoch s tromi symbolmi na valci.

Divokým symbolom je BONUS ROAD, za ktorý v správnej kombinácii získaš päť voľných zatočení. Pozor, aby sa ti z toľkého ovocia na jednom mieste nezatočila hlava, ak to ustojíš, odmenou ti budú nemalé výhry a pocit z dobre odvedenej práce.

CHCEM HRAŤ

Respin Double

Môžeš sa tešiť na ovocie, Wild symboly alebo funkcie Double, ktoré zdvojnásobia tvoju výhru. Prinášame ti vyladený dizajn a prehľadné, jednoduché ovládanie, pre ktoré si sloty obľúbia ako zelenáči, tak aj herní matadori. Pokiaľ navyše miluješ ovocie a funkciu opätovných otočiek, tematicky nazvaný automat Respin Double ti s najvyššou pravdepodobnosťou vykúzli úsmev na tvári hneď na prvýkrát! Tento slot je dôkazom, že nemusí pršať, ale stačí, keď kvapká. Alebo že aj s malým gašparkom môžeš zahrať veľké divadlo.

Po roztočení sa ti ukáže miniatúrne herné pole 4×3, kedy pri bližšom preskúmaní odhalíš, že je navyše rozdelené do dvoch skupín – jednu tvorí 1., 2. a 3. valec, druhú potom 2., 3. a 4. valec. To platí aj pre 5, resp. teda 10 výherných radov. Sedem základných symbolov dopĺňa populárny JOKER. Čerešne, citróny, pomaranče, slivky, jahody, melóny a zvončeky nahodili unikátny kabát. Pre trafenie výhernej línie do nej musíš napchať vždy 3 totožné obrázky. Ako už to tak býva, najmenej zaujímavá je čerešňová trojica, ktorá ti iba vráti vklad. Aký to kontrast proti 3 melónom, ktoré násobia stávku 10x, alebo dokonca zvončekom (x25). Fakt, že Respin Double má iba jeden špeciálny symbol, neznamená, že by ti hru spríjemňovala jediná funkcia! Na to pozor. JOKER ktorý na teba po spustení šibalsky mrkne, po prvé funguje ako klasický Wild. Ako WILD nahrádza aj všetky ostatné obrázky. Navyše, keď JOKER pristane na výhernom rade, línia sa zafixuje a štartuje otočka zadarmo (respin).