Svet online kasína eTIPOS.sk je známy hráčom po celom Slovensku. Nájdeš v ňom stovky hier, a tým pádom aj stovky možností na parádne výhry. Ešte väčšie možnosti na skvelé trefy ti doprajú bonusy spojené s našou novinkou – Hrou týždňa.

Online kasíno eTIPOS.sk si pripravilo ďalšiu parádnu akciu. Pravidelná hra týždňa ti dá možnosť na okamžité výhry, ale aj možnosti ďalšej hry. Stačí ak roztočíš 30 spinov s aktuálnou hrou týždňa – FRUITISIMA – a máš od nás ďalších 10 Free spinov.

Hra týždňa bude pripravená každých 7 dní, pričom bude jednou z noviniek pre daný týždeň.

A nezabudni, len u nás na teba čaká pravidelná várka nových hier. Vždy v utorok a v piatok na teba čaká nová várka troch hier. Zabávaj sa s nimi a získaj parádne výhry.

CHCEM HRAŤ

No a teraz si poďme predstaviť aktuálnu Hru týždňa, s ktorou máš šancu získať 10 Free spinov.

Fruitisima

Aj ovocný automat môže obliecť moderný kabát, ktorý zaujme aj skúsených hráčov. Fruitisima s Cluster Pays je toho skvelým dôkazom. Zážitok z točenia umocňujú Re-Spiny a zvlášť Expanding Wild. Počkaj, až sa rozoznejú upokojujúce tóny klavíra a následne sa rozžiari hracie pole výhernými symbolmi.

Hraj novinku týždňa

Hra nemá síce klasické výherné línie, za to sa môžeš tešiť na Cluster Pays. Inými slovami, o víťazstvo na konci spinu sa starajú dotýkajúce sa zhluky totožných obrázkov, minimálne v pätici a maximálne (ideálne) najlepšie v počte 15! Kivi, maliny, slivky, hrozno, pomaranče… Typologicky sa slot Fruitisima – ako nie je z názvu ťažké odvodiť – radí medzi ovocné mašinky.

Na stokrát okukanú klasiku s retro atmosférou však zabudni, tu je to moderná originalita sama. Šanca na výhru umocňuje divoká jazda. Expanding Wild pristáva na ľubovoľných pozíciách, kde má schopnosť nahradiť všetky ostatné obrázky. Zároveň sa automaticky rozširuje na celý kotúč, na ktorom pristál. Po expanzii sa divočina zafixuje a teba čaká príjemná záležitosť v podobe Re-Spinu. Opätovnej otáčky sa dočkáš aj po pristátí novej karty Wild.