Stovky hier, a tým pádom aj stovky možností na parádne výhry. To je svet online kasína eTIPOS.sk. Ešte väčšie možnosti na skvelé trefy ti doprajú bonusy spojené s našou novinkou – Hrou týždňa, ktorou je slot Wild Wild Best.

Pravidelná Hra týždňa ti dá možnosť na okamžité výhry, ale aj možnosti ďalšej hry. Stačí ak roztočíš 30 spinov s aktuálnou hrou týždňa – Wild Wild Best – a máš od nás ďalších 10 Free spinov.

Hra týždňa bude pripravená každých 7 dní, pričom bude jednou z noviniek pre daný týždeň.

No a teraz si poďme predstaviť aktuálnu Hru týždňa WILD WILD BEST, s ktorou máš šancu získať 10 Free spinov.

HRAJ WILD WILD BEST

Tropické ovocie ale aj znaky známe z kartových hier majú spoločné, že patria do dvadsiatich výherných línií. A divoký hviezdny trojzubec tomu všetkému šéfuje. Slot Wild Wild Best od značky Casimi je ovocný a pritom skvele moderne spracovaný. Má funkciu Wild, ktorá nielenže nahrádza ostatné symboly, ale súčasne sa vie zafixovať a odštartovať Re-Spiny zadarmo.

Čaká ťa porcia plná luxusného ovocia, dobrodružstva a super zážitkov. Tak je možné jednou vetou zhrnúť charakteristiku tejto hry, ktorá sa ti teraz dostáva do ruky. Vývojárom sa podarila zložitá úloha – skombinovať ovocnú tematiku, pekný, moderný dizajn, a pritom sa vyhnúť retro atmosfére a stokrát videné marhule, kiwi, jahody a ďalšie plody, piky, káry či iné kartové symboly spracovať originálne, aby ťa hranie samozrejme aj bavilo.

Než päť valcov o troch radoch roztočíš prvýkrát, nezabudni si starostlivo preštudovať výplatnú tabuľku. Päťvalec točíš s cieľom naplniť niektorý z dvadsiatich výherných radov. Minimálne do jednej línie musíš dostať tri, lepšie štyri, a úplne najlepšie päť rovnakých obrázkov. Medzi jednotlivými obrázkami sú často až priepastné rozdiely.

Tak neváhaj a roztoč Hru týždňa ešte dnes!

CHCEM HRAŤ

Všeobecne, ovocie dáva viac ako karty, tak to na Wild Wild Best chodí. Úplne najlukratívnejší je červený pomaranč, ktorý v trojici vklad zdvojnásobí, vo štvorici vyčaruje čiastku 7,5 x, a v päťkombinácii dokonca bude odmena 20x vyššia! Hra dostáva svoje mená a špeciálne funkcie tu reprezentuje obrovská oranžová päťcípa hviezda s dvojicou tyrkysových hviezdičiek v pozadí. Presne tak vyzerá divoký symbol so schopnosťou nahradiť ostatné obrázky, vhodne doplniť línie a v dôsledku ti môže priniesť výhru.

A pozor, to nie je koniec! Pokiaľ sa už divoká hviezda objaví na displeji, zafixuje sa a vás čaká zadarmo Re-Spin. A ak sa v ňom objaví ďalší divoký symbol, dostaneš ďalší Re-Spin. To je príjemné pravidlo, no nie?