„Vianočný čas, keď zrazu všetko má význam, keď dávať radosť je výhra pre všetkých okolo nás,“ spieva v novej vianočnej pesničke Emma Drobná. A vtedy nám to napadne: Čo takto darovať našim blízkym možnosť vyhrať rozprávkovú sumu?

Ideálne prostredníctvom stieracích žrebov Vianočnej lotérie od TIPOSu! Práve ony ponúkajú možnosť vyhrať rozprávkových  200 000 eur a množstvo ďalších výhier, ktoré potešia nejedného z obdarovaných. Šanca na výhru je skutočne vysoká, o čom svedčí aj fakt, že do dnešného dňa už bolo vyplatených na výhrach z Vianočnej lotérie viac ako 3 milióny eur. Atraktívny vianočný žreb je v predaji za 9 eur na celom Slovensku až do konca januára.

TIPOS pripravil prekvapenie aj pre tých, ktorým Vianočná lotéria priniesla len zábavu bez výhry. Každý nevýherný žreb Vianočnej lotérie môže byť v termíne od 1. do 24. decembra zaregistrovaný na stránke www.tipos.sk/alpy do hry o 24 vecných výhier v hodnote 12 000 eur. A aby toho nebolo málo, nevýherné žreby zaregistrované na uvedenej stránke do 8. januára majú šancu hrať o atraktívnu hlavnú cenu – zimnú dovolenku v Alpách pre dve osoby. Žrebovanie sa uskutoční 9. januára 2024. Nezabudnite, že aj nevýherné žreby Vianočnej lotérie vám prinášajú radosť.

Akýkoľvek vianočný darček môžete urobiť čarovnejším aj takou maličkosťou, akou je priložená menovka s prianím. Skúste ku každému balíčku priložiť Prianie od Tiposu – stierací žreb, na ktorý napíšete meno obdarovaného. Mnohých dospelých určite poteší „explózia 50-eurových výhier“, ktorú ponúkajú žreby Prianie.

Viac info