Hľadáš rozptýlenie, za pár sekúnd šancu získať stovky, tisíce ale aj desiatky tisíc eur? Tak neváhaj a objav čaro eŽrebov. Na eTIPOS.sk máš ako na jedinej slovenskej stránke možnosť zotrieť si skvelú výhru z pohodlia domova.

Online kasíno s možnosťou výberu stoviek slotov ti príde príliš zložité? Nechce sa ti čakať na losovanie lotérii Eurojackpot alebo LOTO a nevyznáš sa v športe?

Po prípade, čakáš na výsledky žrebovania lotériových hier a chceš sa popri tom zabaviť? Máme pre teba ideálny tip. Skús šťastie na eŽreboch.

Sú jednoduché, prehľadné, na výber máš od základných v hodnote 50 centov po eŽreby s vyššou hodnotou – 10€.

ZOTRI eŽreb

Podľa hodnoty eŽrebu sa odvíja aj možnosť maximálnej výhry, ktorá môže byť v hodnote 3 000 €, 10 000 €, 20 000 €, 54 000 €, 100 000 € či až úžasných 200 000 € na eŽrebe Vysoká hra.

Veľké uľahčenie pre milovníkov žrebov je i to, že staré-známe klasické žreby ako Prasa v žite, Super prasa v žite, Renta a Super renta nájdu hráči aj v online podobe. Nič sa v pravidlách ani možnostiach na výhru nemení. Jedinou zmenou je skutočnosť, že eŽreb si môže hráč zakúpiť a zotrieť z pohodlia domova a nemusí chodiť do stánku či na poštu.

Keby si nevieš vybrať z ponuky eŽrebov, dávame ti do pozornosti tieto:

AMAZONS (cena eŽrebu 1 €, maximálna výhra 7 000 €)

Podmanivá hudba tohto eŽrebu ťa prenesie do neprebádaného územia amazonského pralesa. Na hracom poli eŽrebu Amazons následne odkrývaš a hľadáš tri rovnaké symboly, ktoré ti zabezpečia výhru.

Kópie, štíty, lebky, diamanty, jaguáre či žaby. Každá súčasť amazonského pralesu má svoju hodnotu. Keď nájdeš tri zhodné symboly, výhra je tvoja.

SUPER RENTA (cena eŽrebu 5 €, maximálna výhra 54 000 €)

Základný žreb RENTA stojí 3 € a možnosť výhry je 30 000 €. Jeho luxusnejšia „sestra“ SUPER RENTA ponúka ešte vyššiu možnosť na výhru. A ako ju dosiahnuť?

Matematika je jednoduchá, kto si zakúpi eŽreb SUPER RENTA a vyhrá hlavnú výhru, môže sa tešiť na celkovú výhru 54 000 €, ktorá mu bude vyplácaná mesiac čo mesiac po dobu dvoch rokov v podobe sumy 2 250 €! Maj luxusný život vďaka eŽrebu SUPER RENTA.

ZOTRI eŽreb

MILLIONAIRES CLUB (cena eŽrebu 10 €, maximálna výhra 100 000 €)

Hraci pole exkluzívneho eŽrebu sa skladá z ôsmich políčok, pričom výhru zabezpečia tri rovnaké symboly aspoň na jednom z nich.

Zotierajte podkovky, diamanty, mešce plné peňazí či šťastné sedmičky, ktoré skrývajú výhry od 10 € až po fantastických a dych vyrážajúcich 100 000 €!

VYSOKÁ HRA (cena eŽrebu 10 €, maximálna výhra 200 000 €)

Na jeho hornej lište najnovšieho eŽrebu, ktorý zároveň ponúka najvyššiu možnú výhru, sa pri zotieraní objaví päť Výherných čísel. Ak sa tie zhodujú s Vašimi číslami, výhra je na svete.

Jednoduché, rýchle, zábavné, vzrušujúce a najmä s možnosťou krásnej výhry. Také sú eŽreby VYSOKÁ HRA, ktoré môžu priniesť finančnú odmenu aj vďaka zlatej minci. Tá má silu špeciálneho symbolu. Stačí, aby sa zobrazila medzi Vašimi číslami a výhra je na svete. Koľko to bude? Škála je vysoká. Od 10 € po 200 000 €!

Hlavná výhra 200 000 € sa skrýva na jednom eŽrebe, dokopy až 750 000 € môžu hráči vyhrať, keď si zotrú výhru 5 000 €. Nasledujú výhry v hodnote 500 €, 200 €, 100 €, 50 €, 20 € a 10 €. Dokopy si na eŽreboch Vysoká hra majú hráči možnosť zotrieť až 8 560 000 €!