Stredajšie žrebovanie hry LOTO 5 z 35 prinieslo veľký dôvod na radosť hneď do dvoch domácností na Slovensku. Šťastní hráči, ktorí podali svoje tipy v Žilinskom a Trnavskom kraji si podelili výhru v prvom poradí. Každému z nich pribudne na účet parádnych 8 895,60€!

Úspech v „malom lote“ priniesli hráčom čísla 7 12 16  27 a 31. Hráč zo Žilinského kraja nechal všetko na dielo pani Šťasteny, keď sa spoľahol na náhodné čísla. Uzatvoril jednotipovú stávku, priplatil si aj doplnkovú hru JOKER (jeho hodnota je aktuálne 323 828,20€). Za svoj tiket zaplatil 1 euro, ktoré následne pretavil na takmer 9-tisíc!

Druhý úspešný hráč vyplnil svoj tiket číslami na 4 hracích poliach. Rovnako tak sa zapojil aj do hry JOKER, celková hodnota jeho tiketu tak činila 2,50. Svoj počiatočný vklad tak navýšil o viac ako 3500-krát!

Skutočnosť, keď po žrebovaní získali výhru v prvom poradí dvaja, traja či viacerí hráči „malého lota“, nastala v tomto roku už 15-krát, čo je najväčší počet za posledných desať rokov.

Hru LOTO 5 z 35 si môžeš zahrať hneď dvakrát do týždňa. Výherné čísla žrebujeme v stredu a v nedeľu. Hodnota jedného tipu je len 50 centov, ktoré vieš pretaviť na rozprávkové peniaze. „Malé LOTO“ je totiž lotéria s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry.

Najbližšie žrebovanie hry LOTO 5 z 35 je na programe v nedeľu. Na poslednú adventnú nedeľu nás čaká aj žrebovanie čísel v hre LOTO. Okrem 500 000€, ktoré čakajú na majiteľa v prvom ťahu, žrebujeme aj výherné kódy o novučičké auto KIA OPTIMA. Kto sa stane jeho ďalším majiteľom sa dozvieme už v nedeľu.

chcem hrať