Posledný októbrový piatok bol ďalším vzrušujúcim dňom pre mnohých hráčov nadnárodnej lotérie Eurojackpot. Z výsledkov sa potešilo mnoho Slovákov, ale jeden mal zvlášť dobrý dôvod na radosť – vyhral totiž skvelých 326 420,80 € v treťom eurojackpotovom poradí.

V utorok hráme o 34 miliónov €

Keďže jackpot v hre Eurojackpot v piatok odolal, už zajtra sa bude žrebovať o luxusných 34 miliónov €. Natipuj si svojich 7 šťastných čísiel alebo zvoľ osud do rúk náhody a vyskúšaj náhodný tip alebo rýchlu stávku. Čím viac polí na tikete zvolíš, tým sa tvoja šanca na jackpot navyšuje.

Spomínaná piatková výhra 326 420,80 € je doteraz najvyššou, akú sa podarilo slovenskému hráčovi vyhrať v treťom poradí lotérie Eurojackpot od jej spustenia na Slovensku v októbri 2015. Zároveň je to už 65. výhra v treťom poradí, ktorú získal slovenský hráč v histórii Eurojackpotu. Zatiaľ len dvaja našinci získali v treťom poradí Eurojackpotu výhru vyššiu ako 300-tisíc €. Pred 27. októbrom 2023 sa to podarilo jednému Slovákovi, ktorý vyhral 23. mája tohto roku sumu 309 030 €.

Šťastlivec, ktorý mal v piatok úspech v treťom poradí Eurojackpotu, hral so stávkou uzatvorenou na jednom z predajných miest spoločnosti TIPOS v Žilinskom kraji. Tam požiadal obsluhu terminálu o štvortipovú stávku na náhodné čísla v lotérii Eurojackpot, a do hry tak vložil 8 €.

ZAREGISTRUJ SA A DÁME TI REGISTRAČNÝ BONUS AŽ 15 €

Ak by mal úspešný našinec v jednom náhodnom tipe okrem čísel 6, 13, 15, 20 a 40 aj dve powerballové čísla 2 a 8, ktoré boli v piatok vyžrebované v lotérii Eurojackpot, malo by Slovensko nového milionára. Od hlavnej výhry vo výške viac ako 28 miliónov € ho totiž delili práve dve neuhádnuté powerballové čísla. Tie na jeho stávke boli pri príslušnom tipe 1 a 5, a tak si bude môcť na svoje konto pripísať „len“ výhru z tretieho poradia vo výške 326 420,80 eura. Rovnako vysokú výhru v treťom poradí získal v piatok aj jeden nemecký hráč a jeden Holanďan.

V druhom výhernom poradí lotérie Eurojackpot uspel v piatok jeden Nór a jeden Dán. Každý z nich vyhral 868 212 €. A keďže Eurojackpot odolal, tak sa už nasledujúci utorok 31. októbra bude hrať o 34 miliónov €.

Tento rok sa podarilo zatiaľ deviatim slovenským hráčom získať v lotérii Eurojackpot výhru v treťom poradí a výhru v druhom poradí získali zatiaľ piati Slováci.

K dnešnému dňu (k 28. októbru 2023) eviduje spoločnosť TIPOS od 9. októbra 2015 už 109 výhier, ktoré Slováci získali v prvom, druhom alebo treťom poradí lotérie Eurojackpot. Dohromady získali v prvých troch výherných poradiach vyše 98 mil. €.

Výherné čísla pre lotériu Eurojackpot sa žrebujú v utorok a v piatok. Cena za jeden tip na jedno žrebovanie je 2 €.

tipuj eurojackpot