Medzi hráči sú čoraz viac populárne, a to najmä vďaka jednoduchosti a krásnym výhram. Reč je o eŽreboch. Na eTIPOS.sk nájdeš bohatú ponuku, ktorá je od týchto dní ešte väčšia, vďaka eŽrebu Zlaté rúno.

Výber našich eŽreboch je obrovský. Návštevníci stránky eTIPOS.sk majú na výber od tých, ktoré si zakúpia za pár centov po exkluzívne s výhrami v šesťciferných hodnotách.

eŽreb Zlaté rúno je z prvej kategórie. Jeho cena je len 0,25 €, kto by teda chcel pokúšať šťastie, nemusí mať vôbec veľké hráčske konto. Stačia skutočne len desiatky centov.

Hraj eŽreby

Čo je napriek nízkej cene Zlatého rúna parádne je skutočnosť, že pri troche šťastia môžu hráči získať aj hlavnú výhru, a to sumu 2 500€!

Hravý a na prvý pohľad atraktívny dizajn eŽrebu Zlaté rúno je lákadlom samým o sebe. Kto má rád tematiku Gréckej mytológie, by určite mal skúsiť šťastie s týmto eŽrebom.

HTML tutorial

Zlaté rúno poznáme z Gréckej mytológie v podobe kože s vlnou zo zlatého barana, ktorá sa stala symbolom kráľovskej moci a neskôr dôvodom veľké výpravy Argonautov do zeme Kolchidy.

Zotri eŽreb

Kto chce byť ako bájny Iáson, ktorému Zlaté rúno prinesie šťastie v podobne krásnej výhry, rozhodne by mal ešte dnes zotrieť nový eŽreb Zlaté rúno.

Jeho cena je len 0,25 €, pričom hlavná výhra je až 2 500€.