Tak tomu sa povie krásny tiket! Počas uplynulého týždňa si cenu pre tipéra týždňa vyslúžil hráč, ktorý si vybral z ponuky na www.etipos.sk šesť zápasov Európskej ligy. Výsledok? Za 3,50 € vyhral viac ako tisícnásobok vkladu.

‚Štěstí je krásna věc‘, spieva vo veľkom hite Richard Müller. No a práve túto pesničku si mohol vo štvrtok večer pohmkávať šťastný tipér.

Najskôr prežíval poriadnu drámu pri zápase Antverpy – Glasgow Rangers. Domáci viedli 2:1 i 3:2. Ešte osem minút pred koncom boli na koni, ale napokon prehrali s mužstvo trénera Stevena Gerrarda 3:4. Víťazný gól padol v 90. minúte z pokutového kopu. No a práve triumf Rangers odštartoval víťaznú jazdu na tikete nášho výhercu. Kurz 2,02 na úspech protestantského klubu bol pritom najmenší na tikete.

Následne úspešný kurz 3,55 sa zrodil v zápase Benfica – Arsenal, kde tipér veril v remízu. Domáci viedli, hostia vyrovnali zásahom Saku, ktorý odobril systém VAR a ďalší zdarný výsledok bol na svete.

Pri zápase španielskej Granady s talianskym Neapolom to bola „pokojná plavba“. Domáci viedli už v 21. minúte 2:0, týmto výsledkom sa zápas aj skončil a ďalšia fajočka za kurz 3,25 bola na tikete.

Nasledoval duel Lille s Ajaxom, kde veril tipér holandskému veľkoklubu v kurze 3. A opäť to bola dráma ako hrom. Domáci viedli od 72. minúty, no hráči z Amsterdamu predviedli famózny obrat. V 87. minúte vyrovnal Dušan Tadič z penalty, aby o dve minúty na to rozhodol Brian Brobbey.

Najvyšší kurz na tikete – 4,8 – pochádza z duelu Molde – Hoffenheim. Tipér veril remíze. No a práve tento duel bol skutočný majsterštik. Favorizovaní hostia viedli po prvom polčase 3:1. Na začiatku druhého im najskôr VAR zobral gól, následne nemecký klub nepremenil penaltu, za čo kruto pykal. Nóri strelili v závere dva góly, čím zariadili divoký výsledok 3:3. Tipér týždňa prežil klinickú smrť a už zostával len jeden duel.

No a keďže Villareal napriek nepremenenému pokutovému kopu uspel na pôde Salzburgu 2:0 v kurze 2,5, krásny tiket bol dokonaný.

Výsledný kurz sa zastavil na čísle 839, vďaka zvýhodnenému kurzu za počet stretnutí na tikete sa po extra kurze 1.2 nafúkol na výsledný
1 006,80. Za 3,50 € tak vyhral parádnych 3 523,80 €.