Ďalší parádny tiket pribudol do zbierky víťazov v rámci herne eTIPOS.sk. Desať zápasov rozložených od kurzu 1.35 po 3.55. Vklad 20 € a výhra? Nádherných 3 797 €.

Trafiť desať zápasov, to nie je maličkosť. Majiteľ víťazného tiketu nás však presvedčil, že pri kombinácii správneho odhadu a troche šťastie, je všetko možné.

Na svoj tiket umiestnil zápasy z dvoch najpopulárnejších športov – futbalu a hokeja. Pri hokejových stretnutiach toľko netŕpol, veď všetky sa skončili víťazstvom jeho tímov minimálne o dva góly.

Iné to bolo pri futbale. Kľúčovým zápasom bol súboj dánskej ligy medzi Aalborgom a FC Kodaň. Tipér veril hráčom z hlavného mesta, tí však po polčase prehrávali 0:2. Kodaň v druhej 45-minútovke zabrala a troma gólmi otočila vývoj na svoju stranu. Víťazný zásah padol v 79. minúte.

To naopak žiadne góly tipér nepotreboval v zápase Atalanty s Neapolom. Jeden z ťahákov programu talianskej Serie A sa napokon aj skončil bezgólovou remízou. Kurz 3.55 výrazným spôsobom navýšil celkový kurz a nasmeroval majiteľa tiketu ku krásnej výhre takmer 4 000 €.

Blahoželáme.

MS V ZNAMENÍ VLHOVEJ?

Aj počas najbližších dní si v športovej ponuke na www.etipos.sk vďaka širokým možnostiam každý nájde to svoje.

Do pozornosti športových fanúšikov a tipérov zvlášť vstúpia majstrovstvá sveta v lyžovaní. V talianskom stredisku Cortina d’Ampezzo sa najlepší popasujú o sady medailí a nás teší, že veľkou adeptkou na zisk cenných kovov je Petra Vlhová.

Aktuálna líderka Svetového pohára sa predstaví v piatich disciplínach (kombinácia, super G, paralelný slalom, obrovský slalom, slalom), pričom v každej z nich má reálnu šancu získať medailu.

Podarí sa jej to? Bude najväčšou hviezdou šampionátu alebo ju o tento primát pripraví americká rivalka Mikaela Shiffrinová či Švajčiarka Lara Gutová-Behramiová? Tipujte v herni eTIPOS.sk.

V našej širokej ponuke však nezabudnite ani na mužskú časť šampionátu, kde nás takisto čakajú nejedny dramatické preteky.

Rakúšania vs. Nóri vs. doterajší suverén celkového poradia Francúz Alexis Pinturault. Kto sa bude radovať v slalome či zjazde? Tipujte, bavte sa a vyhrávajte pri sledovaní majstrovstiev sveta v lyžovaní v spoločnosti herne eTIPOS.sk.