Číselné lotérie patria veľmi obľúbené a dá sa povedať, že ich obľuba neustále rastie. Okrem hlavných jackpotov ponúkajú aj zaujímavú možnosť, ako si zvýšiť svoje šance na výhru. Stačí si k svojmu tiketu LOTO alebo LOTO 5 z 35 dokúpiť doplnkovú hru JOKER, vďaka ktorej si môžete na svoje konto pripísať ďalších 496 599,95 €.

Vysoký jackpot

Najväčším súčasným lákadlom je práve vysoký JOKER jackpot. Ten sa za posledné obdobie vyšplhal až na úroveň 496 599,95 €. Treba však myslieť na to, že ak sa na vás v lotérii LOTO alebo LOTO 5 z 35 neusmeje šťastie, tak máte ešte šancu získať túto doplnkovú výhru. To už naozaj stojí za zváženie.

Nízka cena

Ak patríte k viac racionálnym hráčom a potrebujete výhodnosť doplnkovej hry JOKER dať do čísiel, tak vám ponúkame aj toto porovnanie. Pri cene 0,50 € za jedno podanie môžete pri súčasnom jackpote získať až takmer milión násobok svojho vkladu.

Pravdepodobnosť

Či hráč vyhrá alebo nie závisí od rôznych faktorov a jedným z nich môže byť napríklad aj pravdepodobnosť. V prípade doplnkovej hry JOKER je priaznivá. Ak si zakliknete toto políčko, tak máte šancu 1:1 000 000, že nebudete ľutovať. Samozrejme pravdepodobnosť nie je jediný faktor. Patrí sem aj nevyčísliteľný faktor- šťastie. Tento faktor je dôležitý pri každej lotérii. Ak máte pocit, že šťastie stojí pri vás, môžete to skúsiť v najbližšom žrebovaní.

Podajte si svoj LOTO alebo LOTO 5 z 35 tiket online na eTIPOS.sk, zakliknite políčko JOKER a sledujte žrebovanie, ktoré je každú stredu a nedeľu.

Prajeme veľa šťastia!

zabojujte o jackpot v hre joker