Číselné lotérie sú patria veľmi obľúbené a dá sa povedať, že ich obľuba neustále rastie. Okrem hlavných jackpotov ponúkajú aj zaujímavú možnosť, ako si zvýšiť svoje šance na výhru. Stačí si k svojmu tiketu LOTO alebo LOTO 5 z 35 dokúpiť doplnkovú hru JOKER, vďaka ktorej si môžete na svoje konto pripísať ďalších 280 062,05 €.

Vysoký jackpot

Najväčším súčasným lákadlom je práve vysoký JOKER jackpot. Ten sa za posledné obdobie vyšplhal až na úroveň 280 062,05 €. Treba však myslieť na to, že ak sa na vás v lotérii LOTO alebo LOTO 5 z 35 neusmeje šťastie, tak máte ešte šancu získať túto doplnkovú výhru. To už naozaj stojí za zváženie.

Nízka cena

Ak patríte k viac racionálnym hráčom a potrebujete výhodnosť doplnkovej hry JOKER dať do čísiel, tak vám ponúkame aj toto porovnanie. Pri cene 0,50 € za jedno podanie môžete pri súčasnom jackpote získať až 560 124 – násobok svojho vkladu.

Pravdepodobnosť

Či hráč vyhrá alebo nie závisí od rôznych faktorov a jedným z nich môže byť napríklad aj pravdepodobnosť. V prípade doplnkovej hry JOKER je priaznivá. Ak si zakliknete toto políčko, tak máte približne 1:1 000 000 šancu, že nebudete ľutovať. Samozrejme pravdepodobnosť nie je jediný faktor. Patrí sem aj nevyčísliteľný faktor, šťatie. Tento faktor je dôležitý pri každej lotérii. Ak máte pocit, že šťastie stojí pri vás, môžete to skúsiť v najbližšom žrebovaní.

Podajte si svoj LOTO alebo LOTO 5 z 35 tiket online na eTIPOS.sk, zakliknite políčko JOKER a sledujte žrebovanie je každú stredu a nedeľu.

Prajeme veľa šťastia!

zabojujte o jackpot v hre joker