Slovan Bratislava v rámci 2. predkola Ligy majstrov čaká na horúcej bosenskej pôde v Mostare domáci klub. Očakáva sa vyrovnaný zápas, ale favoritom na postup je Slovan. Potvrdí predpoklady? Tipni si na TIPOSBET!

Množstvo skvelých akcii a bonusov, to je TIPOSBET. Ak si na náš web klikol prvýkrát, zaregistruj sa ešte dnes a ak bude tvoja 1. stávka nevýherná, vrátime ti celý vklad v podobe bonusu až do 50 € (pri vklade 20 € ti vrátime 20 €, pri vklade 100 € ti vrátime maximálne 50 €).

Stávka musí byť podaná pred zápasom SÓLO, pričom si môžeš vybrať aj odvodenú stávku (počet gólov, 1. polčas, handicap a pod.).

Navyše, na nových hráčov čaká registračný bonus 15 €. Kto sa totiž registruje a založí si hráčske konto aspoň za 10 € hrá následne až za 25 €.

Chcem bonus

Ale to stále nie je ešte všetko! Skombinuj na tikete zápasy slovenských tímov (Slovan, Trnava či Žilina), vytvor si aspoň kurz 3, podaj tiket za 15 € a my ti pripíšeme extra bonus 5 € na tvoje konto!

Ale teraz sa už poďme pozrieť na predikciu zápasu 2. predkola Ligy majstrov medzi Mostarom a Slovanom.

Zrinskij Mostar – Slovan Bratislava

Zápas X – 1.polčas X – menej gólov ako 2,5 – postup Slovan

Slovan si síce v úvodnom predkole poradil po rozpačitom domácom vstupe s luxemburským Hesperange a potvrdil rolu veľkého favorita na postup, ale nebolo to také jednoznačné. Pred domácim publikom veľa futbalovej krásy nepredviedol. Hlavne v prvom polčase, v ktorom prišiel o vylúčeného Kucku. V odvete bol Slovan opäť favoritom, ale očakávalo sa, že domáci tím povzbudený dobrým výsledkom z Bratislavy bude hrýzť, tak tomu bolo aj v úvodných minútach, keď domáci tím po tlaku kopal penaltu, ale Borjan ju chytil.

Slovan vyhral 2:0 zásluhou dvoch skvele kopnutých penált Vladimíra Weissa ml. Z predošlých piatich zápasov má na konte štyri výhry a remízu. S Mostarom sa Slovan stretol aj vlani, v bojoch o EKL a bola z toho poriadna dráma, s lepším koncom pre Slovan, takže Mostar mu má čo vracať. V predchádzajúcom predkole domáci tím vyradil arménsky Urartu, keď vyhral vonku 1:0, ale doma prehral 2:3 v predĺžení a postúpil až na penalty. Domáci celok z predošlých piatich zápasov kvarteto vyhral a predchádzajúci duel prehral v predĺžení.

Vzájomná bilancia z predošlých štyroch súbojov je vyrovnaná, pretože oba kluby majú na konte zhodne po dve výhry a dve prehry. V minulej sezóne vyhral Mostar 1:0 doma a odvetu vyhral Slovan 2:1 v predĺžení, pamätnými nožnicami Ramireza, ktoré znamenali penaltový rozstrel, v ktorom uspel Slovan. Slovan získal v minulej sezóne veľa skúseností a preto je favoritom na postup.

V zostave mu bude chýbať vykartovaný Kucka, ale do Bosny odletel útočník Čavrič, ktorého lanária z ruskej Kazane. Podarí sa mu skórovať v Mostari? Tipni si.

Chcem tipovať