Prvá adventná sviečka dohorela, na viacerých miestach Slovenska už napadol sneh. Za oknami tuhá zima, vianočné stromčeky už svietia v nejednej domácnosti. Okolnosti dnešných dní nám neprinášajú veľa pozitív, o väčšia radosť môže zavládnuť v niektorej domácnosti vďaka hre LOTO. Veď jackpot v populárnej lotérii má hodnotu viac ako 1 250 000 €!

Stať sa milionárom?! Kto by si to už len v dnešnej dobe neželal. Lotéria LOTO, ako aj doplnková hra JOKER, ukrývajú rozprávkové výhry. Dokopy v nich môžu hráči vyhrať viac ako 1,5 milióna eur.

Čo všetko by sa za túto sumu dalo kúpiť?

Asi len málokto s výhrou viac ako milión eur by myslel len na to, ako utratiť svoje peniaze za pár dní. Investície, nákup cenností by rozhodne nemali chýbať pri rozhodovaní sa, ako vynaložiť s financiami.

Čo by to však chcelo na začiatok? Azda nik sa nenahnevá, ak navrhneme prípitok kvalitnou fľašou vína.

VÍNO (od 25 do 25 000 €)

Vedeli ste, že najkvalitnejšie a najdrahšie slovenské vína sa pohybujú „len“ v desiatkach eur? Verte či nie, je to tak. Kvalita im pritom nechýba, práve naopak. Naše vína majú aj vo svete veľký úspech, lenže slovenské vinárstvo sa nemôže ani zďaleka porovnávať s tradíciou krajín ako Francúzsko, Taliansko či Portugalsko, a tak slovenské vína, hoci sú neraz kvalitnejšie, stoja pomerne málo. Na druhej strane, o to lepšie, čo poviete?
A tak, kto by chcel tip na kvalitné slovenské vína, skúste ochutnať produkty z mikrovinárne Žitavské vinice, skvosty z Tokaja, po prípade Frankovku modrú z vinárstva Fundus Regius z dedinky Priekopa na okraji okresu Sobrance.
Kto by však chcel utrácať vo veľkom, pokojne môže. Ak nehovoríme o archívnych vínach zo súkromných zbierok, najdrahšie pravidelne vyrábané víno pochádza z Francúzska. Fľaša vína Domaine Leroy Musigny Grand Cru stojí okolo 25 000 €.

KABELKA  (10 000 €)

Kto povedal, že výhercom v hre LOTO musí byť muž? Prečo by sme nemohli mať výherkyňu? A čo najviac poteší ženy? No predsa luxusná kabelka!
Áno, ochrancovia zvierat sa pri pohľade na skvostný kúsok od svetoznámej spoločnosti Prada nebudú tváriť nadšene, ale kabelka vyrobená z krokodílej kože, to je skvost sám o sebe.

DIAMANTOVÝ PRSTEŇ (12 000 €)

Čo môže byť krajšie, ako luxusný šperk? Odpoveďou na túto otázku je diamantový prsteň francúzskej spoločnosti Cartier! Osemnásť karátové zlato posiate diamantami z roku 1961 symbolizuje minulosť, prítomnosť a budúcnosť.
A práve budúcnosť môže byť krásna vďaka jackpotu v hre LOTO!

ZLATÝ MOBIL (75 000 €)

Znie to ako poriadny gýč, na druhej strane, milionár si ho môže dovoliť. Špecializovaný obchod na cennosti v americkom Los Angeles sa pýši výrobou zlatých iPhonov X, ktoré sú vyrobené z 250g 22-karátového zlata. To by bola horúca linka!

HODINKY  (81 000 €)

Čo si budeme hovoriť. Správny milionár sa vždy rád chce pochváliť niečím výnimočným. A čo môže byť pre pánov lepšie, ako jedinečné zlaté hodinky?
Môže nimi byť práve model od slávnej švajčiarskej spoločnosti, ktorá má 182 ročnú tradíciu.
Ručne vyrábané hodinky Patek Philippe sa za takmer dve storočia stali značkou, ktorú si obľúbili známe osobnosti. Hodinky od firmy, ktorá sídli v ženevskom kantóne, nosili kráľovná Viktória, Alžbeta II., princezná Diana, pápež Pius IX, Marie Curie, Albert Einstein, John F. Kennedy, Nelson Mandela či Pablo Picasso.
Chceli by ste sa pridať do tejto luxusnej spoločnosti? Výhra v lotérii LOTO vám to umožní!

POSTAVA VO VLASTNOM FILME (200 000 €)

Blížia sa Vianoce a tie vedia splniť aj ten najtajnejší a niekedy najzvláštnejší sen. Čo tak byť hlavná postava vo vlastnom filme?
Viaceré producentské spoločnosti vedia splniť aj tento, na prvý pohľad bizarný sen.
Oscar z toho asi nebude, ale čert to vzal. Mať vlastný film je pre milionárov výsada! Tak smelo do toho.

hrať loto