Dominika ide do Dominikánskej republiky! S lotériami má šancu vyhrať každý

Tomu sa povie symbolika ako hrom. Letná súťaž o luxusné dovolenkové pobyty pre dve osoby v Karibiku má ďalšiu víťazku. Stala sa ňou Dominika z Bratislavy.

Dominika si bude môcť užiť spolu so svojim priateľom luxusný pobyt v Dominikánskej republike vďaka stávke v lotérii Eurojackpot. „Podala som si viac plných stávok v Eurojackpote na internete cez eTIPOS.sk a s jednou som vyhrala dovolenku. A to som ani netušila, že čosi také môžem teraz v lete vyhrať. Veľmi sa na dovolenku teším,“ povedala pre TIPOS šťastná mladá výherkyňa.

Hrať lotériové hry sa počas letných mesiacov oplatí dvakrát. Nielenže majú hráči šancu získať rozprávkové výhry, ale kto si podá plný tiket v hre LOTO či Eurojackpot môže vyhrať zájazd do Karibiku. Presne ako Dominika. Tá využila možnosť podania tiketu na internete cez eTIPOS.sk v medzinárodnej lotérii Eurojackpot.

V rámci letného žrebovania sa od 17. 7. do 13. 8. môžu hráči a hráčky zapájať do hry o rozprávkovú dovolenku v Karibiku. Po druhom žrebovaní je zatiaľ stopercentná úspešnosť na strane nežného pohlavia, pretože po pani Ivete z Poľného Kesova sa aj teraz raduje z výhry žena.

Zástupcovia spoločnosti TIPOS jej odovzdali voucher na luxusnú dovolenku v Dominikánskej republike v rezorte Cocotal Beach v hodnote 3 380 €. Navyše, okrem zájazdu pre dve osoby si pohodu dopraje aj vďaka vreckovému 1 200 €.

Chceli by ste aj vy vyhrať exotickú dovolenku? Nech sa páči. Tu je cesta, ako na to.

Stačí, ak si do 13. 8. 2023 uzatvoríte plný tiket v hre LOTO alebo Eurojackpot. Teda kompletné hracie pole vrátane doplnkovej hry Eurojackpot JOKER či klasický JOKER.

Pre hru Eurojackpot má kompletný tiket hodnotu 11 €, v lotérii LOTO je jeho cena 10,50 €.

No a následne už treba mať len kúsok šťastia, aby jedna zo štyroch luxusných dovoleniek v Karibiku, konkrétne v Dominikánskej republike, bola vaša.

Srdečne blahoželáme a ďalším hráčom držíme palce

Viac info