Hráčom, ktorí na eTIPOS.sk vyhľadávajú zábavu, rozptyl a možnosť skvelej výhry na automatoch, prinášame ďalšie hry z bohatého portfólia. Objav ich, zahraj sa a siahni aj na niektorý zo skvelých jackpotov a bonusov. A ktoré hry na teba čakajú?

Grande Wheel

Bonusové kolesá možno nájsť v niektorých automatových hrách a fungujú ako špeciálna funkcia, malý bonus na výhru niekoľkých extra kreditov alebo nejaké multiplikátory. V Grand Wheel je táto konkrétna funkcia hlavnou inšpiráciou celej hry. Tento výtvor je prekvapivo jednoduchý a vo výsledku rovnako náročný. Jednoznačne ho môžeme zaradiť do kategórie retro, celkovo sa musíš vysporiadať len s 3 valcami a jednou výhernou líniou. Jediným špeciálnym symbolom v Grand Wheel je znak bonusu za koleso. Nájdenie jedného alebo dvoch na výplatnej línii ti umožní konečne roztočiť bonusové koleso. Drž si palce a možno sa ti odomknú nejaké prekvapivé odmeny.

Bomberos

Ďalšia hra je taká horúca, že bez hasičov na okolí je lepšie nehrať ju. Preto sú už prítomní v hre a keď hráči dostanú extrémne veľké a horúce výhry, oheň uhasia. Dynamický a zaujímavý slot sa volá – Bomberos. Hra má extrémne kvalitné symboly a jednoduché rozhranie. Na hracom poli 5 x 3 máš na výhru 10 výherných línií. Každú výhru v hre môžeš zdvojnásobiť vďaka špeciálnej funkcii. Násobiteľ nie je len v bežnej hre, ktorú uvidíš, ale aj v bezplatných zatočeniach. Ak chceš aktivovať zatočenia zadarmo, chyť tri symboly scatter. Čaká ťa zaujímavý štýl karikatúr hasičov, kde grafika je dobre vykreslená a umožňuje plynulý zážitok z hrania. Celkovo vzaté, je to osviežujúca zmena oproti zabehnutým dizajnom ostatných podobných slotov.

Perun

Čaká ťa päťvalcové hazardné dobrodružstvo na ceste do dôb minulých, so štyrmi symbolmi na každom valci. Cieľom hry je ako obyčajne roztočením valcov dosiahnuť výhernú kombináciu. Hráš na 2 ž 5 rovnakých symbolov, až v 1024 výherných líniách! Ich počet je pevne daný a nemožno ho meniť. Stretneš sa s Perunom, Valeson, okúzlujúcou Brunetou, ale aj Ryšavkou a Blondýnou. K vyšším výhram ťa určite privedie strieborná rozeta, zlatý kolovrat alebo triskelion. Divokým symbolom je veľké W, meč je bonusovým scatter symbolom. Iba v priebehu bonusových hier zdrama môžeš objaviť aj symbol Zlatý Perun.

CHCEM HRAŤ

Lucky Riddle

Veľké hracie pole, točenia zadarmo a divoký symbol na teba čakajú v jednoduchom ovocnom automate, ktorý je k dispozícii na našej stránke! Ovocná téma je jednou z najpopulárnejších hazardných hier na svete, takže ich máme veľa! Tentokrát ti ponúkame hru – Lucky Riddle, od poskytovateľa Tech4bet. Video automat má šesť valcov, štyri riadky, 100 výherných línií a sadzby od 0,10 do 100 eur. Melón, hrozno, čerešňa, hruška, citrón, pomaranč a slivka čakajú iba na teba. Privedú ťa k výhre, ak správne usporiadaš tri alebo viac rovnakých symbolov v rade.

Crazy Weather

Hľadáš niečo unikátne, čo sa vymyká osvedčeným klasikám? Zvykneš pozerať často predpoveď počasia? Dlho neváhaj a pusti sa hrania hry, akú si určite vo svojom živote ešte nevyskúšal. Namiesto ovocia v nej nájdeš práve rôzne počasia, tentokrát ťa kľudne môže potešiť hrom, blesk, alebo aj nepríjemná búrka. Dôležité je, aby si ich našiel čo najviac. Na hracej ploche 5 x 3 s dvadsiatimi výhernými líniami čakajú na teba aj free spiny, tak zaži spolu s nami výherné tornádo. Výhry môžeš dosiahnuť bez ohľadu na počasie.

Gates of Olympus

Pri hraní narazíš na tému založenú na gréckej mytológii. Ocitneš sa pri bránach do ríše bohov – na Olympe. Nad bránou sa vznáša zlovestný Zeus, a vyzýva tých, ktorí vstupujú, aby toho boli hodní. Postavíš sa zoči voči valcom s drahokamami a tajomnými artefaktmi skúške, aby si mohol vstúpiť do nebeského kráľovstva. Fialová obloha za bránami vyzerá veľmi lákavo. Opäť ťa čaká epická atmosféra a mnoho mýtických dramatických prvkov. Farebná paleta je plná purpurovej, modrej a zlatej, čo dotvára skvelú fantazijnú náladu. Mohutné biele stĺpy zakončené plameňmi stoja po oboch stranách valcov v zlatých rámoch.

CHCEM HRAŤ

Drahokamy a ďalšie poklady ako symboly priťahujú pohľady a je radosť ich zbierať. Zeus je odetý v bielej tóge a má hrubé zlaté rukávniky, jeho žiarivé zelené oči a agresívny postoj jasne naznačujú, že hráči naňho musia urobiť dojem, aby sa niekam dostali. Gates of Olympus je hrací automat so šiestimi valcami a piatimi riadkami. Má vynikajúci strategický profil a pútavú tému, teda je skvelou voľbou pre pragmatických hráčov ako aj pre nadšencov mytológie. Jedinečný systém získavania výhier a rozmanité bonusy robia túto hru zaujímavou.

The Dog House

The Dog House má tému inšpirovanú veľmi priateľskými psami zo susedstva. Objav hru s piatimi valcami, tromi riadkami a 20 výhernými líniami. Budeš sa prechádzať po slnkom zaliatej ulici na predmestí a objavíš najrôznejších štvornohých kamošov na hranie. Títo energickí havkáči hráčov ťa prevedú svojím svetom a strávia deň bláznením sa po vonku. Hra je skvelou voľbou pre milovníkov zvierat a hráčov, ktorí hľadajú veselé prostredie.

Na valcoch sa stretneš s usmievajúcim sa rotvajlerom, mopslíkom s vyplazeným jazykom a noblesným yorkshirským teriérom, ktorého vlasy zdobí ružová mašľa. Každý psík je animovaný živým komiksovým štýlom a je ľahké predstaviť si ich v spoločnom dobrodružstve. Medzi symbolmi sa objavujú aj psie obojky, kosti a labky vyrobené z drahokamov. Farebné písmená a číslice tvoria symboly s nižšou výplatou. Valce sú animované ako obrovská psia búda s idylickým susedstvom zelených trávnikov a bielych plotov v pozadí. Zelený vinič, ružové kvety a kreslený modrý vták dodávajú tomuto prostrediu hrejivý nádych.