Nikdy nekončiaca zábava a miesto, kde môžeš aj za pár centov získať parádnu výhru. Ak tipuješ, že je reč o online kasíne eTIPOS.sk, máš stopercentnú pravdu. Objav miesto, kde to žije nonstop a kde si môžeš splniť svoj hráčsky sen aj vďaka týmto hrám.

Mysteria

Mysteria je vzrušujúca herná novinka, ktorá zoberie hráča na cestu svetom nepoznaného. S ohromujúcou grafikou a pútavou hrateľnosťou ponúka Mysteria možnosť zažiť vzrušenie z kasína bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov. Odohráva sa vo futuristickom svete, obsahuje množstvo vzrušujúcich symbolov a bonusových funkcií, vrátane symbolov Scatter, divokých symbolov a roztočení zadarmo. So šancou vyhrať veľkú výhru v každom otočení, je to tak perfektná hra pre skúsených aj začínajúcich hráčov.

Book of Gates

Staroveký Egypt máš na dosah. Hra je nabitá mytológiou v podobe symbolov Horus, kňaz, Bastet a Khnum, ktorí prinášajú hráčom aj najvyššie výhry. Objavujú sa aj písmená a čísla, ale tie neplatia ani zďaleka toľko. Herná mriežka je zaujímavá na pohľad, ktorý si netreba nechať ujsť, oplatí sa. Keď sa hra spustí, existujú tri skryté riadky. Tie sa odkrývajú prostredníctvom respinov, ktoré sú ocenené po každom úspešnom roztočení.

Výherný respin odomkne rad a spustí ďalšie zatočenie, kým sa neodkryje celá mriežka – čím sa zvýši počet víťazných bodov až na ohromujúcich 32 768! Na väčšine ostatných online automatov jednoducho nenájdeš toľko výherných kariet a nezabúdaj, že rozširujúce sa valce zásadne menia spôsob hry. Vyhrať sa dajú aj bezplatné zatočenia a do akcie sa môže zapojiť aj faraónsky divoký symbol a spájať tak lepšie kombinácie.

CHCEM HRAŤ

Big X

Online automat Big X ponúka jednoduchý a retro automat pre ľudí, ktorým chýbajú skutočné kasína. Blikajúce farby a bohaté vzorované pozadie evokuje pocit, že ste späť vo Vegas, a to všetko na hernej doske, ktorá je len 3×3. Existuje však veľa spôsobov, ako vyhrať so všetkými hernými funkciami. Bola by obrovská chyba to nevyskúšať! Zahraj si online automat Big X od Synot Games a vydaj sa s nami na nostalgický výlet, na ktorý tak skoro nezabudneš. Kreslený a uhladený štýl ikon evokuje jednoduchšiu dobu. Všetky klasické ikony sú tu, vrátane diamantu, sedmičky, zvončeka a vodného melónu ako najlepšie platiace ikony. Nižšie platiace ikony tvoria ovocie ako hrozno, slivka, pomaranč, citrón a čerešňa.

Blood House

Blood House je pohlcujúcou cestou do strašidelného sveta slávneho Draculu a jeho večne hladných upírov. S rozložením hernej mriežky 3×3 a piatimi výhernými líniami táto hra kombinuje jednoduchosť s maximálnym výherným potenciálom impozantných x 900 (ekvivalent 180 000 €), čo z nej robí vzrušujúcu možnosť pre všetkých hráčov. Blood House je obohatený o funkcie, ako je vzrušujúca bonusová hra, multiplikátor, symboly Wild a riskantná hra, ktorá udržuje vzrušenie v prúde. Navyše, dostupnosť demo režimu umožňuje hráčom preskúmať temnú a tajomnú atmosféru bez toho, aby riskovali skutočné peniaze. Ponor sa do sveta upírov a choď za veľkými výhrami v Blood House – je to vzrušujúce dobrodružstvo, ktoré sľubuje zábavu aj pôsobivé odmeny.

Diamond Fever

Diamond Fever je ďalším prírastkom do zbierky automatov v klasickom štýle od vývojára SYNOT, navrhnutých špeciálne pre hráčov, ktorí majú naozaj radi ovocie. Jeho zámerom je však priniesť nové zážitky publiku milujúcemu retro svojou akčnou hrateľnosťou, športovými vzrušujúcimi otáčkami zadarmo s masívnymi multiplikátormi a divokými symbolmi.

Napriek starej téme však Diamond Fever vyzerá skôr štýlovo ako zastaralo. Má ostrú výraznú grafiku a množstvo plynulých animácií, ktoré dodávajú prostrediu nádych života. Zvuková stránka je tiež na mieste, keďže relaxačná elektronická melódia sa k hrateľnosti naozaj dokonale hodí. Každopádne, akcie sa tu odohrávajú v rámci štandardného rozloženia valcov 5 x 3 a hráči majú 5 spôsobov, ako hrať pri každom točení.

Hraj novinky

Stunning Hot 20 Deluxe Remastered

Cítiš zhon v tejto uponáhľanej dobe? Snívaš o lesklých, leštených tehličkách zlata? Zapoj sa do svojho herného sna a naplň pokladnice zlatom v hre Stunning Hot 20 Deluxe Remastered! Zaži to najlepšie z hry Stunning Hot 20 Deluxe v úplne novej, remastrovanej verzii so sviežimi a ovocnými symbolmi. Hra obsahuje aj režim hazardu všetko alebo nič, v ktorom si môžeš vyskúšať svoje šťastie a získať šancu zdvojnásobiť výhru. Príjemnú zábavu!

Čaká ťa video automat 5×3 s 20 výhernými líniami. Herný symbol Scatter, hviezda, môže pristáť kdekoľvek na valcoch a prináša jednu z najvyšších výhier v hre. Nedá sa poprieť, že tento slot je do značnej miery klasický ovocný stroj. „Horúca“ časť titulu však prichádza s láskavým dovolením dvoch drakov chrliacich oheň, ktorých je možné vidieť na horiacom pozadí za valcami. Soundtrack určite vytvára príjemnú atmosféru, ktorú zvýrazňujú jemné zvukové efekty pri roztočení valcov.