Nikdy nekončiaca zábava a miesto, kde môžeš aj za pár centov získať parádnu výhru. Ak tipuješ, že je reč o online kasíne eTIPOS.sk, máš stopercentnú pravdu. Objav miesto, kde to žije nonstop a kde si môžeš splniť svoj hráčsky sen aj vďaka týmto hrám.

4 Stones

Už si bol niekedy v Mexiku? Keď si ešte neprebádal slávny Yucatan a nevyskúšal miestu tequillu so sombrérom na hlave, vydaj sa spolu s nami aspoň na dobrodružnú cestu až priamo ku slávnym Mayským pyramídam, kde na teba čakajú vzácne kamene, vďaka ktorým budeš obdarovaný až kvartetom rôznych bonusov.

Ktorý z nich získaš ako prvý? Budú to voľné točenie, násobiteľ výhry, divoké symboly alebo mystery výhra? To zistíš iba vtedy, keď nebudeš dlho otáľať a roztočíš v tejto úžasnej 81 líniovej hre všetky valce, ktoré otvárajú pekné výhry.

Wild Joker 60 Max

Kto chce získať mega výhru na obrovskom ihrisku v prepracovanom automate na ovocie, je na správnej adrese. Presne takúto príležitosť ti teraz ponúkame. Zbystri pozornosť, určite by ti nemala ujsť naša novinka na trhu, hra – Wild Joker 60 Max, od poskytovateľa hracích automatov Tech4bet.

CHCEM HRAŤ

Automat má sedem valcov, štyri riadky a až šesťdesiat výherných línií. V hre nájdeš na valcoch samozrejme všetky druhy obľúbeného ovocia, ale nemôžu chýbať aj Wild a Scatter symboly. Hra funguje skvele na mobile, rovnako tak aj na počítači. Ovocia, ktoré ťa privedie k výhram, nebolo nikdy na valcoch viac, počkaj si na obľúbené sedmičky, ktoré otvárajú výhry vo vyšších čiastkach.

Blazing Bull

Medvede, orly, vlci a pumy sa pridajú k hráčom ako ich duchovní sprievodcovia na výprave za horiacim býkom. Vychutnaj si scenériu a komunikuj s divokou prírodou s týmto neprehliadnuteľným doplnkom v tejto okúzľujúcej hre.

POZRI SI AJ ĎALŠIE KALAMBA NOVINKY

Dostaň sa bližšie k indiánovi ukrytom v tebe a sleduj býka s horiacimi plameňmi cez krásne hmlisté údolie, v ktorom sa táto hra odohráva. Zahrať si ju môžeš na 6 valcoch, 4 radoch a čaká na teba viac ako 4-tisíc spôsobov, ako vyhrať.

Aztec Mystery

Vydaj sa spolu s nami na cestu do divočiny aztéckej džungle, pri hraní Aztec Mystery od Apollo Play. Hra má 5 valcov a 30 výherných línií spolu s veľkým výberom rôznych bonusov. Čo je na tomto slote naozaj ohromujúce, je to, že všetko má aztécky nádych. Nájdeš tu dýky, džbány, aztécke symboly a veľké množstvo symbolov z tejto tajomnej doby. Ak chceš získať výhru, musíš získať tri až päť zodpovedajúcich symbolov zľava doprava. A čím viac symbolov zhodíš, tým väčšia bude tvoja výhra.

Čaká ťa divoký tvor podobný papagájovi, ktorý môže nahradiť iné symboly na valcoch pre tieto výherné kombinácie. Červený a čierny aztécky symbol je Scatter a je to jediná ikona, ktorú divoký symbol nemôže nahradiť. Ak však chceš získať zatočenia zadarmo s týmto symbolom, potrebuješ ich na valcoch sedem až deväť. Ak však tieto Scatter symboly dostaneš na valce počas bezplatných zatočení, môžeš túto funkciu znova spustiť. Nakoniec je tu tajomný jackpot. Túto cenu môžeš získať na každej úrovni len vtedy, keď si dosiahol konkrétny výherný bod. Pozri sa, či majú Aztékovia šťastie aj v tomto vzrušujúcom slote!

Sizable Win

Preskúmaj spolu s nami klasický ovocný stroj v hre Sizable Win od Toma Horna. V tomto automate sú nezvyčajne vysoké stávky, preto hráš o obrovské odmeny, ktoré sú v ňom ukryté. Celú túto zábavu si môžeš užiť bez toho, aby si opustil pohodlie svojho domova.

VYSKÚŠAJ NOVINKU A ZAPOJ SA DO TURNAJU

Táto hra je plná úžasných funkcií a výplat, vďaka ktorým je hranie vzrušujúce a zábavné. Sizable Win je 5-valcový, 3-riadkový a 5-výherný automat so symbolom Scatter na zvýšenie tvojho herného zážitku. Takže sa priprav na získanie všetkých výhier roztočením valcov tohto automatu a získaj veľké výhry.

CHCEM HRAŤ