Koniec jedného roka a začiatok druhého je spojený s množstvom predsavzatí a výziev. Jednou z nich môže byť aj parádna výhra, ktorú ti môže priniesť online kasíne eTIPOS.sk. Čo na to treba? Pokúšať šťastie a vybrať si správnu hru. Nevieš si vybrať, ktorú? Skús sa inšpirovať našou ponukou exkluzívnych hier.

Book of Secrets

Automat Book of Secrets je klasická 5-valcová hra s 10 výhernými líniami a 10 bežnými symbolmi. Graficky je to dobre vyzerajúca lahôdka, a hoci bujará hrdinka nemusí byť každému po chuti, bonusové kolá určite budú. Uchop našu horiacu fakľu a kompas a vydaj sa do sveta dobrodružstva s naším tímom, ktorý ťa bude sprevádzať pri hraní.

CHCEM HRAŤ

Extra 27th Cabaret

Online automat 27th Cabaret prináša na tvoju obrazovku živú burlesknú šou, aby si mohol ochutnať nejakú tú starú dobrú zábavu. Okrem toho SYNOT Games spojili pohlcujúci vizuál s nádherným hudobným skóre, ktoré ťa ponorí hlbšie do fantastickej show na hracej mriežke. Pokiaľ ide o symboly v hre, najlepšie platiacim druhom je logo predstavenia „The Cabaret“ a ružový parfém č. 27. Po prémiách nasleduje bodkovaný cylinder a vejár z ružového peria, pričom najnižšie vyplácané sú A, K, Q, J a 10 z pokrovej kombinácie s kráľovským flushom. Napokon, divokým symbolom je nádherná kabaretná tanečnica Miss Danceuse.

CHCEM HRAŤ

X- Zodiac

Farebný vzhľad tohto nového vydania je založený na 5 valcovej hre s 10 výhernými líniami. Slnko predstavuje divoký symbol. Cieľom je vybrať si konkrétne znamenie zverokruhu pred vstupom do bonusového točenia. Šťastné znamenie zverokruhu sa potom zmení na zlato a zaplatí ešte viac na každej výhernej línii. Každé znamenie zverokruhu je spojené s jedným zo štyroch živlov – vzduch, oheň, zem a voda. Ak chceš získať špeciálnu cenu, nájdi na valcoch púť toho istého prvku. Slnko zvyšuje bonus ešte viac a násobí výhry v závislosti od počtu sĺnk na výhernej línii. Hra X-Zodiac je celá o slnku a znameniach zverokruhu, takže vytvára mystickú a poverčivú hru.