Slovenskí hráči už päť rokov každý piatok skúšajú svoje šťastie v lotérii Eurojackpot. Niektorí ho majú viac, iní menej. A poniektorí si povedia, že ak šťastie nemajú v hre, majú ho aspoň v láske. Päť rokov s takýmto postojom k láske je celkom dlhá doba. Samozrejme, nie každý z hráčov si staví na svoje či náhodné čísla každý týždeň, ale niektorí si na jeden raz uzatvoria stávku na viac žrebovaní – predplatia si svoju účasť v hre o milióny. Spoliehajú sa na to, že šance sú zakaždým vyrovnané. A potom príde deň D a predplatená stávka zmení hráčovi život aspoň tak, ako osudová láska. Vyhrať jackpot v lotérii Eurojackpot je totiž radikálnou zmenou v živote kohokoľvek.

Pravdepodobne sa nedozvieme, ako sa cítil slovenský hráč, keď sa dozvedel, že je výhercom jackpotu v lotérii Eurojackpot. Výhra 58 807 427,70 € asi emočne zamáva každým. Päť rokov hráči na Slovensku dúfali, že pokoria Eurojackpot. Podarilo sa to teraz jednému z nich.

Je to výhra obrovská, o ktorej snívali státisíce hráčov po celej Európe. Je to výhra, ktorá po mnohých rokoch prepísala na Slovensku rebríček TOP výhier. Za päť rokov slovenskej účasti v Eurojackpote sa štyrom hráčom podarilo stať milionármi. Prvý vyhral 1 406 004,20 € mesiac po spustení lotérie v novembri 2015. Tento rok na Veľkonočný piatok získal ďalší šťastlivec 5 202 243,10 € a týždeň na to ho „tromfol“ ďalší slovenský hráč s výhrou 7 331 310,90 eura. Na víťaza sa však čakalo doteraz.

Rok 2020 sa ešte nekončí. V európskej lotérii sa jackpot znovu začína na sume 10 mil. €. Ak bude  odolávať, bude aj narastať každým žrebovaním. Stále je veľká nádej, že hráči „poženú“ hru a maximálny jackpot 90 mil. € padne do konca roka. A výhercom ďalšej fantastickej sumy môže byť opäť hráč zo Slovenska.

podaj si lotériu online