Zabav sa ešte dnes s novými hrami, ktoré exkluzívne nájdeš v online kasíne eTIPOS.sk. Rozptýľ sa, poteš svoju dušu a v prípade šťasteny aj svoju peňaženku.

Fruit-EX

Výherný automat ponúka skvelú grafiku a ovocie zobrazuje ako umelecké diela, ktoré nenechávajú nikoho na pochybách o ich ovocnej prítomnosti. Hľadaj na valcoch symbol hviezdy, aby si vyvolal opätovné zatočenia, ktoré ti môžu priniesť veľa zaujímavých cien. Ovocie však slúži nielen na to, aby dobre vyzeralo ale je samozrejme  vstupnou bránou ku všetkým výhram.

V hre symboly ako sú pomaranč, čerešne, hrozno, melón, slivka a šťastná červená sedmička. Stále nie si presvedčený na hranie? Tak poďme rovno k veci. Hra hráčom ponúka 5-valcové 3-radové usporiadanie. To v konečnom dôsledku znamená, že bude dostatok priestoru na to, aby si ich premenili na skvelé ceny, pričom do hry vstúpi desať pevných výherných línií. Tu je kľúčové zamerať sa na symboly. To je miesto, kde získaš najviac.

Secrets of Sherwood

Zacvič si v lukostreľbe pri roztočení online automatu Secrets of Sherwood inšpirovaného nesmrteľným Robinom Hoodom. Zahráš si ju na mriežke 5×3 umiestnenou na lúkach pri rieke v okolí Sherwoodu. Divoký symbol vyobrazený Robinom Hoodm ti ponúka výplatu až 20 000 mincí, je tak najvyššie vyplácajúcim symbolom. Ikona hradu funguje ako scatter symbol.

Potom nasleduje kráľ, muž, žena, mešec zlata a klobúk. Reprezentácie kariet A, K, Q a J predstavujú nižšie platiace symboly. Sedem alebo viac symbolov hradu, ktoré dopadnú na valce naraz, pomáha spustiť funkciu roztočení zadarmo. Sedem, osem alebo deväť spúšťacích symbolov udeľuje 7, 15 alebo 30 zatočení zadarmo.

CHCEM HRAŤ

Super Lines 2 Street

Téma tejto hry je určite stvorené pre hráčov zo „starej školy“. Štvorvalcová hra má ako pozadie jednoduchý víriaci fialový vzor a valce sú prehľadné a ľahko pochopiteľné. Symboly sú klasické hracie symboly citrónov, čerešní, pomarančov, sliviek, zvončekov, vodných melónov, hviezd a BAR symbolu.

Naprieč valcami a diagonálne prebieha 11 výherných línií. Ak dosiahneš multiplikátor, tvoja ďalšia výhra sa vynásobí touto sumou, a to buď 2x, 3x alebo 4x! Po každej výhre máš šancu zdvojnásobiť svoju výhru uhádnutím farby symbolu karty. Teoreticky sa môžeš rozhodnúť hrať neobmedzený počet krát! Pomýliš sa a prídeš o svoje výhry., tak opatrne. Kedykoľvek sa však môžeš rozhodnúť nepokračovať v hazardných hrách, a jednoducho môžeš svoju výhru pozbierať.

Candy Fruits

Vyskúšal ovocie a sladkosti a čaká ťa veľký zisk! Zahraj si zábavnú hru s farebným ovocím v kombinácii so sladkými lahodnými cukríkmi. Tento automat je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú zábavnú hru online. Hra je jednoduchá, s krásnym dizajnom a je založená skôr na minimalizme ako zbytočne komplikovanými hernými možnosťami. Inými slovami, táto hra sa zameriava na to, čo je dôležité, vytvára zábavnú hru s množstvom šancí na výhru.

Má 5 valcov a až 10 výherných línií a symboly sa musia objavovať zľava doprava, aby si dosiahol na svoju zaslúženú výplatu. Symboly sú všetkým známe a zahŕňajú ovocie ako čerešne, slivky, hrozno, exotické citróny, pomaranče a veľmi cenný melón. Za zmienku stojí aj špeciálna funkcia, ktorou je košík na ovocie. Je divokým symbolom a keď sa objaví, môže nahradiť ostatné symboly a vytvoriť výhernú kombináciu. Pestrofarebný cukrík je chutný a ešte hodnotnejší a môže ti priniesť ešte najväčšie výhry.

Hraj novinky

Stunning Snow Remastered

Preraz si cestu cez zasnežené kotúče hry Stunning Snow Remastered™, aby si získali jedinečné odmeny a sladké vianočné dobroty. Pristaň na skrytých šťastných sedmičkách a hviezdach vianočného stromčeka, aby si získal najvyššie výhry v hre. Priprav sa na chladné obdobie, kde na teba čaká iba husté sneženie s mrazom nabitým video automatom. Spusti kotúče a otras citrusové ovocie od snehu, aby si zarobil na vzrušujúce vianočné darčeky, ktoré si môžeš dopriať po skončení hrania.

Ohromujúci Snow Remastered je reanimovaná verzia tvojho obľúbeného klasického automatu s novým vianočným soundtrackom a ešte divokejšími ovocnými výhrami! Tento 5×3 video automat s 20 výhernými líniami obsahuje funkciu Gamble, ktorá ti umožňuje absolvovať celú cestu a staviť svoje výhry na jednu kartu a potenciálne vyhrať viac. Získaj zaujímavé vianočné výhry.