Štart ako sa patrí! Počas prvých dní si výhercovia JACKPOTOV rozdelili viac ako 55 000. €. Šancu vyhrať v online kasíne JACKPOT priniesli najnovšie EGT hry len pred niekoľkými dňami, a celková suma jackpotových výhier doteraz je neuveriteľná. Táto novinka v online kasíne eTIPOS.sk bola spustená presne 11. mája a okrem toho, že priniesla novú ponuku zábavy, ponúka hlavne možnosť vyhrať okrem bežnej výhry aj čisto SLOVENSKÝ JACKPOT.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded.
I Accept

Za prvých 14 dní od spustenia 40 nových EGT hier sa výhercom jackpotov rozdelilo vyše 55 000 €. Do tejto sumy nepočítame klasické výhry, ktoré tiež prajú slovenským hráčom a  presahujú sumu 6 mil €.

EGT hry sú dostupné na Slovensku exkluzívne iba v kasíne eTIPOS.sk. Špecifické na nich, ale aj na slovenskom trhu je, že okrem klasických výhier ti ponúkajú možnosť vyhrať jeden zo 4 EGT JACKPOTOV, ktorých suma pravidelne a rýchlo narastá. Už od začiatku sa potvrdilo, že EGT hry sa oplatí hrať. Jackpoty padajú často a hlavne ťa suma jackpotovej výhry nielen milo prekvapí, ale hlavne po jej pripísaní na tvoj účet určite poteší.

Práve teraz sa najvyšší jackpot blíži k hranici 10 000 €, najvyšší čas pokúšať šťastie v našich nových hrách.

Využi svoju šancu na čisto slovenskú jackpotovú výhru v online kasíne eTIPOS.sk.

Hraj o jackpoty v kasíne