Také niečo sa vidí veľmi raritne, no o to viac poteší. Skraja nového roka uzavrel tipér v herni eTIPOS.sk stávku s divokým kurzom viac ako 34-tisíc. Jeden zápas po druhom vychádzal, no a napokon sa radoval z úžasnej výhry!

Všetky zápasy pochádzajú zo stredajšej ponuky športových stávok. Tipér svoj tiket uzavrel krátko po 18:00, necelú pol hodinu pred prvými zápasmi.

Zápas izraelského pohára a duel španielske ligy žien vyšli podľa predstáv, prvé dva vysoké kurzy boli na svete (3 a 2,8).

Nasledoval ďalší futbalový duel z Izraela a Dánska (kurzy 1,23 a 2,29). A výsledky? 4:0 a 4:1.

Prvýkrát sa výrazne šťastena usmiala na tipéra pri ďalšom dueli španielskej ligy žien medzi Athleticom Bilbaom a Betisom Sevilla. Hostky viedli do samého záveru, no v 84. minúte prišiel gól na 1:1 a keďže tipér mal tikete X, mohol si spraviť ďalšiu pomyselnú fajku.

To však s remízami nebol koniec.

Výsledok 0:0 sa zrodil aj v zápase portugalského pohára medzi Rio Ave a CD Tondela, rovnako tak „kríž“ sme videli v dueli o španielsky Superpohár medzi odvekými rivalmi Barcelonou a Realom Madrid. Oba tieto zápasy boli na výhernom tikete.

A zvyšne zápasy?

Pohodová výhra Crewe nad Charltonom z 3. anglickej ligy, výhra Chelsea na ihrisku Tottenhamu v dueli Ligového pohára.

Pohárový zápas sa ocitol na výhernom tikete aj z Talianska. Finále Superpohára medzi Interom Miláno a Juventusom. Zápas, v ktorom za Milánčanov nastúpil aj slovenský obranca Milan Škriniar, sa skončil po 90. minútach remízou, čo správne predikoval aj náš tipér.