Lotéria LOTO patrí desaťročia k najpopulárnejším lotériám na Slovensku. Dôvod je zrejmý – po každom žrebovaní prinesie radosť tisíckam hráčov, ktorí si medzi sebou rozdelia tisíce výhier.

Stávku na hru LOTO si pritom môžu hráči podať odvšadiaľ priamo zo svojho mobilu. Dostať sa do hry o výhry nebolo nikdy ľahšie.

Vedel si, že na Slovensku už máme viacerých milionárov, ktorí si svoj výherný tiket nepodali na pobočke? Hrať LOTO online je totiž jednoduché, ako narátať do šesť. Presne toľko čísiel potrebuješ na zisk jackpotu. Vyskúšaj si to, stačí pár klikov a si v hre!

Prvé online stávky o to, či vyhráš LOTO, sú mimoriadne výhodné. TIPOS totiž teraz prináša 50%-ný bonus. Po úspešnej registrácii si vložíš na konto 40 € a vklad ti navýšime o ďalších 20 €. Táto ponuka však platí len pre nových hráčov.

Koľkým Slovákom už LOTO doslova zmenilo život? Až 67 výhercov od spustenia tejto lotérie zbohatlo o výhru vyššiu ako milión eur. Najviac LOTO milionárov, až 16, je z Bratislavského kraja, nasleduje Košický kraj, kde si o poriadny balík peňazí prilepšili štrnásti tipujúci.

Posledný LOTO milionár pochádza z Košického kraja. Vyhral neuveriteľných 4 804 824 € vďaka svojim šťastným číslam 1, 10, 19, 24, 28 a 31.

Pridaj sa aj ty k tisíckam LOTO-výhercom stávkou v hodnote už od 1 €. Nevieš, ktoré čísla si vybrať na tiket? Najčastejšie žrebovanými číslami sú 5, 7 a 20 a tri po sebe nasledujúce čísla 36, 37 a 38. Najmenej sa naopak objavuje medzi vyžrebovanými šestica čísiel 8, 25, 27, 32, 40 a 43. Akú taktiku zvolíte? Vyber si svoje čísla alebo sa rozhodni pre náhodný tip? Zvolíš si tie najčastejšie alebo najmenej často žrebované čísla?

Je to na tebe. Jednoducho si na www.tipos.sk vyber šesť čísiel z hracieho poľa od 1 do 49 a podaj si tiket. Ak vyžrebujeme tvojich šesť čísel, vyhrávaš jackpot. Výhry začínajú už pri 3 uhádnutých číslach.

Po každom žrebovaní vyhrávajú tisíce Slovákov!

chcem hrať online