Že diaľnica z Bratislavy do Košíc nie je postavená a do konca 21. storočia možno ani nebude? Nevadí. Na Slovensku je aj tak množstvo krásnych úsekov, ktoré stoja za to. Presvedčiť sa o tom môžete jazdou v novučičkom aute KIA OPTIMA, o ktoré sa hrá v rámci Víťaznej jazdy počas letných žrebovaní s hrou LOTO.

Kto si od 11. júla do 18. augusta 2018 podá stávku na LOTO aspoň s jedným tipom na stredajšie či nedeľňajšie žrebovanie sa automaticky dostáva do hry nielen o milióny eur, ale aj novučičké autá KIA OPTIMA alebo peňažné výhry. Kto by si nechcel vychutnať jazdu v novom plug-in hybride za viac ako 40 000 €?!

Jazdiť by sa s ním dalo aj po týchto krásnych úsekoch Slovenska:

Diaľnica pod Tatrami

Kde inde začať, ak nie pohľadom na naše veľhory? Krásny úsek cesty, kde sa môžete pokochať výhľadmi, ktoré stoja za spomalenie, či azda až zastavenie na niektorom z odpočívadiel či na pumpe. Jednoducho, Tatry nemôžu chýbať.

Pezinská Baba

Kto má rád zákruty, miestami aj trocha adrenalínu, rozhodne by si nemal nechať ujsť cestu z Perneku na Babu. Úžasná scenéria Malých Karpát má ešte väčšie čaro počas pretekov do vrchu, ktoré sa tu zvyknú konať.

Manínska tiesňava

Cesta, ktorú by mal povinne absolvovať každý milovník Slovenska a nádherných prírodných scenérii. Nachádza sa 10 minút od zjazdu z diaľnice D1 pri Považskej Bystrici (sever). Cestou sa vám naskytnú pohľady na Považský hrad a zakrátko ste v Manínskej tiesňave, ktorá sa nachádza v Súľovských vrchoch. Prejdete tak najužším kaňonom na Slovensku.

Most v Považskej Bystrici

Na Považí ešte zostaneme. Na tamojšej ceste D1 je estakáda, ktorá naskytne úžasný výhľad a zážitok hodný fotky. Samozrejme, z miesta spolujazdca. Tamojší most je úžasný najmä v noci, keď je parádne osvetlený.

Orava, Oravský Podzámok

Na úseku cesty R3 okolo Oravského Podzámku prechádzajú vodiči cez deväť mostov. Dominantný nad riekou Orava a železnicou má 750 metrov. Navyše sa cestou kocháte krásnym Oravským hradom.

Telgárt, Stratená, Hrabušice

Cesta, na ktorej sa dostanete o sto rokov späť. Nájdete tu unikátne železničné mosty s tunelom Kornela Stodolu, ako aj majestátne viadukty. Väčší z dvoch viaduktov bol postavený v roku 1931, je vysoký 22 metrov a dlhý takmer 90 metrov. Pri ceste touto lokalitou sa môžete pokochať aj úžasnou cestou, ktorá leží kúsok za Telgártom a známym Dobšinským kopcom. Ak budete pokračovať z Telgártu smerom na Stratenú a následne Hrabušíc, narazíte na starú opustenú cestu, kde si môžete vychutnať aj kúsok Slovenského raja.

Stará Myjava

Pre niekoho zabudnutý región, pre niekoho jedno z najviac magických miest na Slovensku. Lúky, nedotknutá príroda, krásne jazerá. Miesto ako stvorené na pohodovú jazdu.

hrať LOTO