V kasíne eTIPOS.sk bol doslova týždeň výhier. Parádne úlovky sú dôkazom toho, jeden borec zhrabol neuveriteľných 50 tisíc eur na slote. To bude Veľká noc!

Všetko to odštartovalo už v pondelok 15. marca. Čerešne priniesli výhercovi s nickom Dan*** v e-ŽREB-e Crazy Fruits parádnu výhru vo výške 10 tisíc €. Hru Crazy Fruits určite nehral naposledy. Tento nestarnúci evergreen sa bezpochýb stal od pondelka jeho obľúbeným hitom.

V stredu 17. marca ešte prituhlo. V kasíne eTIPOS.sk padla ďalšia parádna výhra. Užívateľ s nickom Bos*** zhruba o pol tretej nadránom hral na slote Fruit Awards. A bola to pre neho skutočná odmena! Získal Multilevel jackpot Gold úrovne a s výhrou 38 677 € bude mať parádne Veľkonočné sviatky.

O deň na to, teda vo štvrtok 18. marca, sa zadarilo užívateľovi s nickom Pep***. Šťastie mu priniesol slot Eldorado. Trafil jackpot MAX POWER BONUS a výhra 15 948 €. To poteší, však?

V piatok 19. marca prišla pomyselná čerešnička na torte úspešného týždňa v kasíne eTIPOS.sk. Borec s nickom Sok*** to pred víkendom rozbalil naplno na slote Hell Mania. Odvaha mu nechýbala, roztočil za vklad 50 €. Rizk bol v tomto prípade zisk a priniesol mu fantastickú výhru v hodnote 50 600 €.

Vidíte, že pokúšať osud sa oplatí a aj vy môžete vykročiť svojmu šťastiu naproti. Nezabúdajte, že stále sa hrá o tri druhy rôznych, čisto slovenských jackpotov, čo znamená, že výhry z nich zostanú medzi užívateľmi kasína eTIPOS.sk. Ide o jackpoty MAX POWER BONUS, EGT jackpoty a Multilevel jackpoty.

chcem hrať