V medzinárodnej lotérii Eurojackpot sa dá hrať o milióny každý týždeň, a hneď dvakrát – v utorok a v piatok. Aj predchádzajúci piatok si jeden šťastný hráč z Nemecka polepšil o hlavnú výhru – získal fantastických 120 miliónov eur! Treba pamätať na to, že hlavná výhra v Eurojackpote neklesá pod 10 miliónov eur. A to je naozaj skvelé!

Medzi slovenskými hráčmi Eurojackpotu už máme štyroch milionárov. Jeden z nich v polovici októbra 2020 vyhral takmer 59-miliónový jackpot a ďalším trom sa podarilo získať miliónové výhry v druhom výhernom poradí Eurojackpotu. Na šťastné chvíle s Eurojackpotom iste nezabudnú ani 13 hráči, ktorí v obľúbenej lotérii doteraz získali výhry v rozmedzí od pol milióna do 999 999 eur.

Doteraz TIPOS eviduje od spustenia lotérie Eurojackpot na Slovensku 104 výhercov, ktorým sa podarilo získať výhru v prvom, druhom alebo treťom poradí. Súčet ich výhier je naozaj ohromný – vyše 96,8 mil. eur.

Treba využiť skvelú príležitosťou získať závratnú výhru, lebo v Eurojackpote môžete vyhrať v prvom poradí vždy aspoň 10 miliónov eur. Samozrejme, ak sa nebudete deliť s nejakým ďalším hráčom z Európy. Ale aj vtedy je vaša výhra viac ako príjemná – 5 mil. eur. To stojí za to!

chcem hrať online