Vianočný zhon je v plnom prúde a tak isto aj Vianočná jazda na eTIPOS.sk. Už v pondelok vyhodnotíme šťastných výhercov, ktorým ešte pred začiatkom tohto sviatku plného hojnosti rozdelíme bonusy.

Celkovo v druhom kole Vianočnej jazdy hráči hrajú o celkovú výšku bonusu 10 000 €.  Už teraz vieme, že minimálna výška bonusu pre každého úspešného hráča, ktorý vytrvalo dohrá túto jazdu do konca, nebude menej ako 52,63 €.

K 20. 12. je spolu 190 vytrvalých hráčov, ktorí hrajú o bonus z Vianočnej jazdy. Vytrvajte do konca /do 22. 12./ a staňte sa jedným z odmenených vianočných jazdcov. Ak vydržíte a splníte všetky podmienky tejto bonusovej hry, získate minimálne 52,63 €.

Pripomeňte si podmienky „VIANOČNEJ JAZDY o 20 000 €“.

Hrajte v internetovej herni eTIPOS.sk, v sekcii Šport. Počas doby trvania Vianočnej jazdy si podajte aspoň jeden tiket denne s ľubovoľným zápasom z aktuálnej kurzovej ponuky s minimálnou výškou kurzu 1,25. Výška vkladu musí byť minimálne 10 eur.

Stávky, ktorými sa zapojíte, môžu byť výherné, nevýherné aj nevyhodnotené. Do tejto bonusovej aktivity sa zapojíte podaním akejkoľvek sólo stávky, kumulatívnej stávky aj odvodenej stávky. Systémové stávky sa do tejto bonusovej aktivity nezapájajú.

Viac info o Vianočnej jazde