Objav s nami ďalšie tri zaujímavé a chytľavé hry, na ktoré „narazíš“ medzi množstvom ďalších v našom kasíne. Pretože jedinečné online kasíno eTIPOS.sk ponúka hráčom najširšiu ponuku hier na slovenskom trhu, s ktorou zažije každý množstvo skvelej zábavy a parádnych výhier.

Objav čaro zaujímavých hier z portfólia e-GAMING a Synotu ešte dnes. Prinášame ti opäť tri skvelé automaty, pri ktorých sa nielen zabavíš:

Fire & Steel War of Wilds

Príbehy o kráľoch, kráľovnách, drakoch, bojovníkoch a mágii neboli nikdy tak horúce, pokiaľ si neobjavil ďalšiu skvelú hru Fire & Steel War of the Wilds. Pri hraní si užiješ veľa zábavy z tohto online automatu vďaka súhre dvoch špeciálnych divokých symbolov, ktoré môžu viesť k masívnym výhram a vstupu do hry s točeniami zadarmo. Táto hra plná symbolov, ktoré by si očakával vo fantastickom svete, určite „pošteklila“ každého fanúšika ľadu aj ohňa.

Hra je prezentovaná s vynikajúcou 3D grafikou, ktorá zahŕňa dve animované postavy, ktoré lemujú obe strany valcov. Strašidelná, epická hudobná partitúra dodáva stroju množstvo atmosféry, pričom tmavé pozadie ponúka trochu drsnejší vzhľad populárny v dnešných low fantasy príbehoch – hoci dvaja draci v hornej časti obrazovky stále ponúkajú veľa mystických prvkov.

Apparatus2

Novinka s názvom Apparatus 2 je hra plná robotov a všemožných mechanických zariadení, ktoré ťa ohúria svojou prepracovanosťou. Tematické zameranie na mechaniku je aj interaktívne prenesené na hráčov, ktorí môžu nastavovať jeho parametre. Výherný automat Apparatus 2 je totiž 5-valcový automat s voliteľným počtom výherných línií. A to v pomerne širokom rozpätí. Kto by to čakal, však? Nastaviť je možné 1, 10, 20, 30, 40 alebo až 50 výherných radov. Podľa zvoleného počtu výherných línií sa potom odvíja aj čiastka vsadená na jednu hernú otočku.

Najväčšiu porciu zábavnosti jednotlivých online slotov väčšinou tvoria jeho bonusové funkcie. S tými sú úzko spojené aj bonusové symboly, vďaka ktorým sa bonusové funkcie a hry spúšťajú. Na tomto výhernom automate nájdeme jednu bonusovú hru s voľnými točeniami a dva bonusové symboly.

Monkey Slots

Predstav si, že sedíš na dovolenkovej pláži pod kokosovými palmami a odmena v podobe zaujímavej výhry onedlho čaká iba teba. Aké exotické ovocie by si si dnes dal? Niektoré je možno u teba mimoriadne obľúbené. A my ti ho prinášame v plnej kráse, stačí tak málo, iba roztočiť veľmi často vyhľadávaný a populárny automat  Monkey Slots!

Na hracom poli, ako je to už zrejmé z názvu, nájdeš aj symbol opice. A práve tá ťa vie príjemne prekvapiť a prihrať ešte väčšie výhry. Koho pri hre poteší zaujímavý dizajn, netradičné symboly a najmä skvelé výhry, nemal by prehliadnuť presne túto ďalšiu skvelú hru.

Do kasína