Množstvo skvelých akcii a bonusov, to je TIPOSBET. Ak si na náš web klikol prvýkrát, zaregistruj sa ešte dnes a ak bude tvoja 1. stávka nevýherná, vrátime ti celý vklad v podobe bonusu až do 50 € (pri vklade 20 € ti vrátime 20 €, pri vklade 100 € ti vrátime maximálne 50 €). Stávka musí byť podaná pred zápasom SÓLO, pričom si môžeš vybrať aj odvodenú stávku (počet gólov, 1. polčas, handicap a pod.).

Navyše, na nových hráčov čaká registračný bonus 15 €. Kto sa totiž registruje a založí si hráčske konto aspoň za 10 € hrá následne za 25 €.

Ale to stále nie je ešte všetko! Skombinuj na tikete zápasy slovenských tímov (Slovan, Trnava), vytvor si kurz aspoň 3,00, podaj si tiket za 15 € a my ti pripíšeme extra bonus 5 € na tvoje konto!

Chcem tipovať

Slovan – Maccabi Haifa

Zápas X – 1.polčas X – menej gólov ako 2,5 – postup Maccabi

Trinásťnásobný slovenský majster už má istú jesennú účasť v jednom z európskych pohárov, vysnívaným cieľom však zostáva Liga majstrov. Cez luxemburské Hesperange (1:1, 2:0) a bosniansky Mostar (1:0, 2:2) „belasí“ postúpili a sen o Európe chcú snívať ďalej.

Slovan však nie je v úvode aktuálnej sezóny veľmi presvedčivý, tím sa zohráva aj s novými posilami a hra ešte nie je optimálna. Rovnako výsledky nemá presvedčivé, čo potvrdili aj prvé zápasy v novej sezóne Niké ligy, v ktorej stále čakajú na prvé víťazstvo, na konte majú iba dve remízy – v Košiciach 0:0 a v Bratislave s B. Bystricou 2:2.

Dobrou správou je, že na Tehelnom poli zatiaľ stále udržali Aleksandra Čavriča, o ktorého bol veľký záujem najmä v zahraničí, spolu s Vladimírom Weissom ml. je kľúčovým hráčom tímu. Veľmi rýchlo sa takými však stali aj nové posily – skúsený brankár Milan Borjan a defenzívne opory Kevin Wimmer, César Blackman či Kyriakos Savvidis. Slovanisti však potrebujú posilniť útok, do Bratislavy sa vracia David Strelec z talianskej Spezie.

Kapitán tímu Weiss však bude v zápase chýbať, keďže v odvete proti Mostaru videl už tretiu žltú kartu a čaká ho tak stopka.

V Izraeli sa ligová sezóna ešte nezačala, no Maccabi Haifa už má na konte prvú trofej, keď uspeli v Superpohári proti Beitaru Jeruzalem (3:1). Zverenci mladého trénera Messaya Dega prešli v pohárovej Európe najprv cez maltský Hamrun (4:0, 2:1) a po menšej dráme vyradili aj moldavský Šeriff Tiraspoľ (0:1, 4:1pp).

Súper Slovana prešiel menšou prestavbou a prišli aj posily. Z Ovieda prišiel francúzsky ľavý obranca Pierre Cornud, z Norimbergu mladý nemecký útočník Eric Shuranov a z talianskej Spezie sa vrátil odchovanec klubu Suf Podgoreanu. Tím však prišiel o najlepšieho strelca z minulej sezóny Omera Atziliho, ktorý už oblieka dres saudsko-arabského Al-Ain. Ťarcha streleckej zodpovednosti sa tak presunula na Haiťana Frantzdyho Pierrota, ktorému to v predkolách zatiaľ padá – strelil tri góly.

Haifa je jeden z najväčších klubov v Izraeli, na svojom konte má 15 titulov. V skupinovej fáze Ligy majstrov hrala trikrát –  naposledy vlani, čo sa predtým žiadnemu klubu z Izraela nepodarilo. V októbri 2022 zdolala v H-skupine na domácom ihrisku Juventus Turín 2:0.

Mierne na postup favorizujeme tím z Izraela, Slovan však bude klásť tuhý odpor. V prvom zápase sa pokúsi vytvoriť si dobrú pozíciu do odvety.

Chcem tipovať