Zabav sa s ďalšími skvelými a chytľavými hrami, ktoré exkluzívne nájdeš medzi ďalšími v našom online kasíne eTIPOS.sk. Na jednom mieste máš šancu vyhrať krásne okamžité výhry, ako aj jackpoty v hodnote desiatok tisíc eur. Nevieš si z bohatej ponuky hier vybrať? Tak skús jedno z týchto. 

Red Fire

Red Fire je trojvalcová hra, s jedným až dvoma kompletne zobrazenými symbolmi na valci. Ku výhre ťa privedú minimálne tri rovnaké symboly v piatich pevných výherných líniách. Divokým symbolom je opäť populárny JOKER, tradične nahrádza akýkoľvek iný symbol na výhernej línii okrem symbolu scatter, ktorým je hviezda. Maximálnou výhrou v hre je až 250 000 €! A to už stojí za pokus roztočiť valce.

Hexagona

Hoci sme prevažne zvyknutí na video automaty, v ktorých vystupujú ľudskí protagonisti, existuje aj dobre zavedená tradícia hier, ako sú bezplatné automaty Push Gaming’s Mystery Museum, ktoré sa zameriavajú výlučne na predmety, zvyčajne vysokej hodnoty alebo vzácnosti, ako sú staroveké artefakty alebo ako napr. prípad Hexagony, vzácnych šperkov.

Hexagona má päť valcov a päť riadkov, ktoré sa líšia od dvoch do troch symbolov s 10 platobnými spôsobmi. Existuje osem štandardných symbolov – tie s vyššou hodnotou sú drahokamy v červenej, oranžovej, zelenej a modrej farbe a nižšie sú štyri farby hracích kariet. Divokým symbolom je fialové W na zlatom šesťuholníku.

Simply Hot 20

Rozloženie Simply Hot 20 obsahuje 5×3-valcovú mriežku, ktorá ti poskytne vizuálne príťažlivé zobrazenie. S 20 výhernými líniami máš dostatok príležitostí na získanie výherných kombinácií a získanie odmeny. Hra ponúka širokú škálu možností stávkovania od 0,10 eura až po 500 eur, čo umožňuje vybrať si požadovanú sumu stávok na základe svojich preferencií a rozpočtu.

CHCEM HRAŤ

Jednou z výnimočných funkcií hry Simply Hot 20 je zahrnutie rozptylového symbolu. Na rozdiel od bežných symbolov, ktoré sa musia zosúladiť s konkrétnymi výhernými líniami, symbol scatter sa vypláca bez ohľadu na jeho pozíciu na valcoch. To pridáva do hry ďalšiu vrstvu vzrušenia a výherného potenciálu. Hra obsahuje aj divoký symbol, ktorý môže nahradiť iné symboly a vytvoriť tak výherné kombinácie, čím sa ešte viac zvýšia tvoje šance na veľké výhry. Simply Hot 20 navyše ponúka progresívny jackpot, čo znamená, že časť stávky každého hráča prispieva k rastúcemu fondu jackpotov. To predstavuje lákavú príležitosť potenciálne vyhrať významnú jackpotovú cenu.

Savanna Sunrise Deluxe

Dokážeš využiť špeciálne funkcie Modrých diamantov (divoký symbol) a Kmeňových masiek (scatter) v ceste za vysnívanoi výhrou na africkej savane?

Čaká na teba luxusná príležitosť, ako si užiť príjemnú zábavu, a navyše aj vyhrať super peniaze. O jedinečnú atmosféru sa postará unikátny hudobný sprievod afrických bubnov aj prepracované prostredie vyprahnutej savany. Kto by to bol povedal, že sa na takto na prvý pohľad chudobnej pôde môže urodiť bohatá odmena? Tento výherný automat má 8 základných symbolov. Vedľa písmenkových kariet A, K, Q a J narazíš na hernom poli aj na slony, nosorožce a levy. Je to práve slávny kráľ zvierat, ktorý už za 3 symboly vyplatí úspešnému hráčovi 40-násobok vsadenej čiastky. Ešte lukratívnejšej odmeny sa dočkáš v okamihu, keď lev zaplní výherný rad úplne, bezo zvyšku – výhra vtedy dosiahne dokonca 200-násobok riskovanej sumy peňazí!

Respin Sapphire

Trojvalcový automat s jednou výplatnou líniou odmeňuje hráčov zľava doprava cez aktívnu líniu. Hru oživujú moderné a pútavé symboly, ktoré majú na troch valcoch rôznu váhu. Pri hraní sa ti určite zapáčia symboly, ktoré hra používa. Má tradičné „7“ a „BAR“. Jediným doplnkom je logo hry „Sapphire Spin“ s drahokamom uprostred ako divoký symbol. Trio troch fialových 7 je najlepšie platených po troch divokých symboloch, nasleduje dvojitá tyrkysová a jedna žltá 7. Odštartuj na valcoch púť spolu s nami za zaujímavými výhrami.

40 Classic

Chceš si zahrať jednoduchú a zaujímavú hru s drahými kameňmi? Svetelné sloty sú v móde už mnoho rokov. Preto poskytovatelia dodnes takéto sloty vyrábajú. Tentokrát ti predstavujeme hru – 40 Classic, od poskytovateľa Casimi. Slot dostal rozloženie 5 x 4, k dispozícii je až 40 výherných línií a tvoje stávky 0,10 až 100 eur. V hre sa stretnú všetky tvoje obľúbené drahokamy, ale aj klasická lišta a sedem symbolov. Ale najlepšie platené postavy v hre sú Wild a Scatter.

Wild – pripravený nahradiť iné symboly pre tvoje víťazstvo. Tri symboly Scatter aktivujú zatočenia zadarmo. Pred hrou bezplatných zatočení náhodne získaš počet zatočení vďaka bonusovému koliesku. Vyskúšajte hru – 40 Classic a určite neobanuješ.

Gems Bonanza

Tento hrací automat si tému postavil na svete Aztékov a jeho mnohých pokladoch. Hrá sa v noci, čo hre dodáva skvelú mýtickú atmosféru. Dostaň sa k starodávnym ruinám a stoj zoči-voči žiariacim valcom plným drahokamov.

CHCEM HRAŤ

Pod pohľadom tváre so zlovestnými črtami budeš skúšať svoje šťastie, aby si skúsil, či sa ti podarí odniesť si vysnívaný poklad. Aztécky dizajn je tak fantazijný ako aj archeologický, ale to je súčasťou zábavy. Pri zbieraní drahokamov pocítiš teplý večerný vzduch. Táto hra je fantastické dobrodružstvo s magickou atmosférou, ktorá vyráža dych.

Gems Bonanza je hrací automat s ôsmimi valcami a ôsmimi riadkami. Táto hra používa funkciu kaskády, čiže ktorékoľvek symboly, ktoré boli súčasťou výherných kombinácií, sa strácajú. Symboly, ktoré na valcoch ostanú, sa potom skĺznu nadol na prázdne miesta na valcoch a zhora na ne padnú ďalšie symboly. Pri funkcii Gold Fever Progressive hráč prechádza úrovňami zvyšujúcich sa násobkov. Je zaručené, že všetky modifikátory zatočení hrajú raz na každej úrovni.