Od januára do októbra sme vás pravidelne informovali o menších i o niečo väčších výhrach v hre LOTO 5 z 35. Niekoľko tisíc eur, krásne päťciferné, zriedka šesťciferné sumy, začínajúce číslom 1. No ale čo sa to stalo teraz? Jackpot opäť nepadol, v stredu sa tak bude hrať o historicky rekordnú výhru!

Po nedeľňajšom žrebovaní je v banku aktuálne 271 979 €! Áno, čítate správne. Viac ako štvrť milióna. Je teda nad slnko jasné, že v stredu táto suma pokorí magickú hranicu 300 000 €.

Dočkáme sa už počas najbližšieho žrebovania nového superboháča, ktorý bude mať šancu zbohatnúť hoc aj za 50 centov?! Presne tak, jeden stĺpec v hre LOTO 5 z 35 má hodnotu len 50 centov.

NÁŠ TIP: Zistite, ako na systémové stávky a zvýšte šancu na výhru a aj jej výšku! 

Tie by sa dali pri pomyslení na výhru, ktorá sa môže vyšplhať až k sume 350-tisíc eur, pretaviť aj na kúpu väčšieho bytu v hlavnom meste.

Skúste si to len predstaviť. Dostať sa k bytu v Bratislave za jednu mincu. Tento scenár môže skutočne nastať.

Je len na vás, akým spôsobom si podáte svoju lotériovú stávku. Či to bude na predajnom mieste alebo online a zvolíte možnosť jedného stĺpca za spomínaných 50 centov alebo sa rozhodnete pre systémovú stávku, ktorá zvyšuje šancu na výhru, ale aj výšku výhry.

V stredu sa budú všetky oči upierať na žrebovanie ‚malého lota‘. Jedno je už teraz isté. Je pred nami historická chvíľa.

Podaj LOTO 5 z 35!