Parádny tipovací kúsok vyšiel tipujúcemu, ktorý v herni eTIPOS.sk uhádol kurz vyše 620. K dvom futbalovým duelom z futbalových MS v Katare si vybral kompletné kolo hokejovej TIPOS Extraligy a trafil do bodky všetky zápasy.

Ale poďme pekne po poriadku. Víťazstvo favorizovaného Chorvátska nad Kanadou „odfajkol“ ako prvé, pri výsledku 4:1 sa prekvapenie nekonalo. Remízu Španielska s Nemeckom uhádol rovnako.

POZRI SI CELÝ TIKET TU!

V najvyššej hokejovej súťaži na Slovensku trafil všetkých šesť víťazov zápasov. Slovan vyhral na ľade Liptákov o gól, rovnako tak Dukla Trenčín pod Zoborom. Košice vo východniarskom derby nedali šancu Spišiakom (4:1), prekvapením bolo však víťazstvo Michaloviec v Nových Zámkoch. Asi najjednoduchší tip potvrdil hladké víťazstvo Popradu 5:0 nad Banskou Bystricou.

Korunku víťazstvu dal duel Zvolena s Prešovom, kde tipujúci potreboval víťazstvo domácich. Do vedenia však išiel Prešov, do prvej prestávky domáci strelil dva góly. Zverenci Juraja Faitha ešte vyrovnali, dva góly Zvolenčana Stupku ale dali dôvod na radosť z parádnej výhry. Na takú môžeš dosiahnuť aj ty, stačí vyskúšať šťastie u nás!

A poďme na druhý tiket

Trafiť dva kurzy väčšie ako sedem, tiež nie je jednoduché. Ďalší tipujúci si vybral na svoj tiket kvarteto duelom z MS v Katare. Výhra Brazílie nad Švajčiarskom sa nerodila ľahko, o osude ale rozhodol jediný gól Casemira z 83. minúty. Dalo sa však očakávať.

Francúzi zdolali Dánov 2:1 vďaka dvom presným zásahom hviezdneho Mbappého, ten víťazný však prišiel štyri minúty pred uplynutím riadnej hracej doby. To bolo niečo podobné.

POZRI TIKETU TU!

Víťazstvo Tuniska nad Francúzskom však nemalo na tikete veľa tipujúcich, veľa hráčov trénera Deschampsa však v zápase oddychovalo po už spečatenom postupe po dvoch vystúpeniach v skupine, krásny kurz 8,06 si vybral na tiket ešte pred týmito úvahami a štartom zápasov v skupine.

Niečo podobné sa dá hovoriť aj o ďalšom zápase. Japonsko po víťazstve nad Nemeckom totiž nestačilo na Kostariku a práve tento duel nechýbal na výhernom tikete nášho tipujúceho. Úspešný kurz 7,89 bol na svete. Azda len škoda, že tiket podal hráč za 50 centov. Vyhral pekných 90 eur.

A čo ty? Tipuješ zápasy MS vo futbale? Nezabudni, že na eTIPOS.sk nájdeš najlepšie kurzy a množstvo odvodených stávok, s ktorými zažiješ jedinečný športový zážitok. Navyše, tipér, ktorý počas týždňa uhádne tiket s najvyšším kurzom, u nás vyhráva dvakrát. Okrem okamžitej výhry totiž šťastlivec s parádnym tiketom získa aj odmenu 350 €.