Pracujeme na vylepšeniach

Pracujeme na vylepšeniach2021-01-25T13:11:33+01:00

Skombinuj si najlákavejšie uvítacie bonusy

Máš chuť hrať o veľké peniaze, no ešte stále si sa nerozhodol, či nastal ten správny čas, založiť si konto na eTIPOS.sk? Rozhodovanie ti uľahčíme a nahlas povieme: ÁNO, teraz je ideálna príležitosť. Veď za registráciu dostaneš bonus 15 €.

Exkluzívne Kalamba sloty iba TU

Je tu nový týždeň a s ním prichádza aj nová, exkluzívna várka hier v online kasíne eTIPOS.sk. Nezabúdaj, že v našom kasíne hráš o čisto slovenské jackpoty v hodnote desiatok tisíc eur, parádne okamžité výhry a vo februári sa môžeš zapojiť aj do skvelej ligy o 90 000 €!

Online kasíno má mega prírastok hier

Online kasíno eTIPOS.sk ponúka najširší výber hier na slovenskom trhu, pričom „rodina“ zaujímavých slotov sa neustále zväčšuje. Nie inak je tomu aj tento týždeň. Objav čaro rekordne veľkého počtu hier – na výber máš zo siedmich noviniek. Ktoré to sú?

Roztoč nové ADELL sloty a bonus ťa neminie

Online kasíne eTIPOS.sk prináša hráčom každý deň skvelé možnosti na rozprávkové výhry. Okamžité výhry, desaťtisícové jackpoty či lákavé bonusy sú pripravené aj pre teba. Neváhaj a uchmatni si ich.

Takáto várka nových hier tu ešte nebola

Prinášame Ti ďalšie možnosti z nášho portfólia exkluzívnych hier, ktoré ťa nielen zabavia. Pri troche šťastia na teba totiž čakajú okamžité výhry alebo naše nabité jackpoty a bonusy. S ktorou z piatich noviniek sa pustíš do hrania ako prvou?

Duo výhercov zbohatlo vďaka eŽrebom o 40 000 €

Tak tomu sa povie mať šťastenu naklonenú na svojej strane. Na eTIPOS.sk môžu hráči pravidelne hrať o krásne výhry v online kasíne či lotériových hrách. Nádherné výhry však prinášajú aj naše eŽreby. V priebehu pár hodín sa tak stalo hneď dvakrát.

Automatová klasika v novom šate. Objav nové hry.

Hľadáš vhodný rozptyl od stereotypu v práci či v súkromnom živote? Chceš sa zabaviť a pri troche šťastia vyhrať aj krásne peniaze? Ak odpovedáš áno, nastal ideálny čas roztočiť valce v online kasíne eTIPOS.sk. Predstavujeme ti hru Joker 5, ktorú by si mal rozhodne vyskúšať.