Pracujeme na vylepšeniach

Pracujeme na vylepšeniach2021-01-25T13:11:33+01:00

Nájdi tri prasiatka a získaj až 10 000 €

Stieracie žreby sa za dlhé roky stali príjemným rozptýlením našich všedných dní. V stánku, na zastávke, pri čakaní na autobus, ako darček si ich pravidelne kupujeme a stierame. Pre všetkých milovníkov digitálnej doby má TIPOS v ponuke aj čoraz viac populárne eŽREBY. Jedným z nich je Super prasa v žite 2.

Zoznám sa novými super hrami v online kasíne

Je tu nový týždeň a s ním aj nová várka parádnych hier v našom online kasíne. Nevieš, ktorú si vybrať? Tak si prečítaj naše recenzie, ktoré ťa určite dostanú do správneho hráčskeho varu a následne už len roztoč valce. Skvelé výhry a parádne jackpoty čakajú na eTIPOS.sk aj na teba.

Tak to je bomba! Za 10 centov padol TIPOS Jackpot 129 716 €!

Rýchly, zábavný a dobre vyzerajúci, taký je online automat Frozzy Fruits. Bola by škoda neskúsiť ho v našom online kasíne. Takto sa začínali slová našej recenzie na jeden zo slotov, ktoré nájdeš v ponuke na eTIPOS.sk. Inšpiráciou sa stal aj pre hráča s nickom Pep***, ktorý ho roztočil a vyhral neuveriteľných 129 716 €!

Objav čaro nových hier v našom online kasíne

Nevieš, čo s načatým dňom? Čo tak skúsiť šťastie s našimi hrami? Na eTIPOS.sk ťa čaká najväčší výber a nekonečná zábava. Okamžité výhry, bonusy a jackpoty v hodnote desiatok tisíc eur. Neváhaj a roztoč valce ešte napríklad s týmito hrami.

Uži si nekonečnú zábavu s novými hrami v kasíne

Leto sa pomaly končí, ale nekonečná zábava v online kasíne eTIPOS.sk pokračuje. Opäť pre teba máme pripravené parádne hry, s ktorými sa zabavíš a pri troche šťastia si splníš hráčsky sen. Veď okamžité výhry, ako aj bonusy a jackpoty v hodnote desiatok tisíc eur čakajú aj na teba. Stačí len roztočiť valce. Si pripravený?