Pracujeme na vylepšeniach

Pracujeme na vylepšeniach2021-01-25T13:11:33+01:00

Spoznaj ešte dnes tri hry z kasínovej rodiny.

Nudíš sa? Hľadáš rozptýlenie? Ponúkame ti tri chytľavé hry, ktoré exkluzívne nájdeš medzi našimi ďalšími v obľúbenom kasíne eTIPOS.sk. Zaujímavé hry z portfólia našich partnerov sú tu iba pre teba, tak roztoč valce a splň si svoj hráčsky sen.

Slováci čelia domácej Kanade. Prekvapia alebo dostanú debakel?

Hokejový šampionát hráčov do 20 rokov má za sebou úvodné zápasy, pričom prvý duel odohrali už aj zverenci trénera Ivana Feneša. S Českom boli blízko k cennému bodu, napokon prehrali 4:5. Najbližšie ich čaká najväčší favorit na zlato – domáca Kanada. Ako to dopadne? Tipni si s TIPOSOM.

Objav čaro troch skvelých hier v online kasíne

Vonku naplno žhaví leto, okrem studených drinkov sa môžeš ochladiť aj našimi hrami. Tu sú tri chytľavé hry, ktoré exkluzívne nájdeš medzi ďalšími v online kasíno eTIPOS.sk. Zaujímavé hry z portfólia našich partnerov sú tu iba pre teba, tak roztoč valce a splň si svoj hráčsky sen.

Je tu Pekelný týždeň a s ním 100 FREE SPINOV

Vedel si, že online kasíno eTIPOS.sk ti ponúka skvelú zábavu a parádne výhry a vždy ešte niečo navyše? Ako napríklad 100 voľných spinov. Pýtaš sa, ako ich získať? Je to jednoduché! Počas leta sme si pre hráčov pripravili možnosť zábavy, oddychu a príležitosť na parádnu výhru zadarmo.