Pracujeme na vylepšeniach

Pracujeme na vylepšeniach2023-10-31T08:36:07+01:00

Zoznám sa so šiestimi exkluzívnymi hrami v online kasíne

Váhaš čo s načatým dňom? Čo tak skúsiť šťastie v online kasíne eTIPOS.sk? Predstavíme ti ďalšie hry z nášho portfólia exkluzívnych hier, ktoré ťa zabavia a v prípade, že sa na teba usmeje šťastena, vieš si aj parádne prilepšiť. Veď naše kasíno je plné skvelých bonusov a jackpotov v hodnotách desiatok tisíc eur.

Aká je pravdepodobnosť výhier v číselných lotériách?

Vyhrať v lotérii. Krásne sa to hovorí, ešte krajšie to znie a úplná paráda by to bola, keby sa to stalo. Niekto si povie, že vyhrať rozprávkovú výhru môže len vyvolený šťastlivec. Veľká výhra však čaká na každého, kto sa nebojí riskovať, je vytrvalý a áno, má aj šťastie.

Objav čaro online kasína s novými, exkluzívnymi hrami

Nikdy nekončiaca zábava a miesto, kde môžeš aj za pár centov získať parádnu výhru. Ak tipuješ, že je reč o online kasíne eTIPOS.sk, máš stopercentnú pravdu. Objav miesto, kde to žije nonstop a kde si môžeš splniť svoj hráčsky sen aj vďaka týmto hrám.

Superšlágre vo Francúzsku i Anglicku. Tipni si na TIPOSBET

Reprezentačná prestávka je za nami. Pre Slovensko bola veľmi úspešná, keďže zverenci trénera Francesca Calzonu postúpili na ME do Nemecka. Futbalové trávniky sa počas víkendu znova zaplnia hráčmi v rámci európskych futbalových líg, na ktoré si môžu tipéri staviť s najlepšími kurzami na TIPOSBET.

Slováci sú bod od postupu. Dostaneme sa na EURO 2024?

Polovica novembra prináša na futbalovej scéne záverečné zápasy v skupinách o budúcoročné EURO. V hre je aj slovenský tím, ktorý je krok od postupu na šampionát do Nemecka. Postup môžeme spečatiť už vo štvrtok, kde v zápase s Islandom stačí zverencom trénera Francesca Calzonu aj bod. Stane sa tak? Tipni si na TIPOSBET.

Juraj Slafkovský: Ako sa stal hviezdou Montrealu už v 19-tich rokoch?

Slovenských hokejistov je v NHL pramálo, spočítať sa dajú na prstoch jednej ruky. O to viac si treba ceniť aj menšie úspechy a veriť, že časom prídu väčšie. Presne ako v prípade draftovej jednotky z minulej sezóny Juraja Slafkovského. Tomu úvod ročníka nevyšiel, až prišiel duel so St. Louis, kde strelil krásny gól.