Pracujeme na vylepšeniach

Pracujeme na vylepšeniach2023-10-31T08:36:07+01:00

Objav čaro nových hier v online kasíne

Váhaš čo s načatým dňom? Čo tak skúsiť šťastie v online kasíne eTIPOS.sk? Predstavíme ti ďalšie hry, ktoré ťa zabavia a v prípade, že sa na teba usmeje šťastena, vieš si aj parádne prilepšiť. Veď naše kasíno je plné skvelých bonusov a jackpotov v hodnotách desiatok tisíc eur.

Uspeje tréner Slovenska proti Barcelone? Tipuj Ligu Majstrov

Najprestížnejšia futbalová súťaž, Liga majstrov, má pred sebou ďalšie zápasy osemfinále. Počas utorka a stredy sa hrajú atraktívne zápasy, ktoré by nemali chýbať na žiadnom tikete. Na TIPOSBET nájdeš množstvo odvodených stávok, vďaka ktorým vieš prežiť zápasy LM naplno. Stačí si vybrať.

Roztoč valce a bav sa s horúcimi novinkami v online kasíne

Vieš, kde nájdeš najbohatšiu ponuku slotov, nikdy nekončiacu zábavu a množstvo príležitostí na parádne výhry? No predsa v online kasíne eTIPOS.sk! Máme pre teba ďalšie horúce novinky, ktoré ti zaručia skvelú zábavu a pri troche šťastia otvoria dvere ku krásnej výhre.

Prekonáva historické rekordy. Slafkovský začal v Montreale žiariť

Po debutovej sezóne ho viacerí kritizovali. Ideálne nezačal ani tento ročník. Boli takí, čo ho odpisovali, odborníci, analytici a fanúšikovia však verili a očakávali v jeho zlepšenie. A to prišlo. Ambasádor spoločnosti TIPOS, útočník Montrealu Canadiens Juraj Slafkovský, zažíva najlepšie obdobie svojej zámorskej kariéry.

Slovan v Grazi neprehrá. Veríš nášmu tipu aj ty?

Futbalová sezóna v roku 2024 sa rozbieha aj v európskych súťažiach. Vo štvrtok sa ocitne v akcii bratislavský Slovan, ktorého čaká úvodný duel vo vyraďovacej fáze Konferenčnej ligy. Súperom mu bude rakúsky Sturm Graz. Ako sa skončí tento duel?