Veľkonočné sviatky

Veľkonočné sviatky2022-04-12T11:24:58+02:00

Zopakujú si v júni Slováci májové úspechy v Eurojackpote?

V máji sa slovenským hráčom Eurojackpotu naozaj darilo. Spoločnosť TIPOS, ktorá prevádzkuje na Slovensku medzinárodnú lotériu Eurojackpot, eviduje za mesiac máj dve výhry v treťom poradí a jednu výhru v druhom poradí. Jeden hráč mal šťastie aj v doplnkovej hre Eurojackpot JOKER.

Podaj si o to, či vyhráš LOTO!

Lotéria LOTO patrí desaťročia medzi najpopulárnejšie lotérie na Slovensku. Motív nielen tejto nedele, kedy sa hrá o jackpot 718 281 € je teda jasný. Podaj si o to, či vyhráš LOTO!

Panteri alebo Zlatí rytieri? Tipni si na finále Stanleyho pohára

Z geografického hľadiska sú obe destinácie považované za dovolenkové raje. Jedno vďaka slnku a plážam, druhé vďaka neobmedzeným možnostiam v rámci zábavy. Nie sú to tradičné hokejové značky, jedna z nich však premiérovo získa Stanleyho pohár. Čaká nás finále medzi Floridou Panthers a Vegas Golden Nights.

Hraj o krásne výhry už za 50 centov!

Snívaš o veľkej výhre, ale nemáš veľa peňazí na rozdávanie. Nevadí, s TIPOSOM máš šancu na krásnu výhru už aj za drobné. Stačí mať na konte 50 centov a sen o veľkej výhre sa môže zmeniť na realitu. Čo sa oplatí hrať?

Podarí sa ti v Rige stretnúť ježka Spikyho?

Jedno z dejísk svetového šampionátu v hokeji, lotyšská Riga, sa počas týchto zmenila na vysunuté pracovisko tisícok Slovákov. Mesto je plné našincov, zohnať slovenský dres je neriešiteľný problém, vo fanzónach ho už nenájdete. Priaznivci vytvárajú našim hokejistom na zápasoch prakticky domáce prostredie.