Veľkonočné sviatky

Veľkonočné sviatky2022-04-12T11:24:58+02:00

Tip pre šťastných hráčov

„Vianočný čas, keď zrazu všetko má význam, keď dávať radosť je výhra pre všetkých okolo nás,“ spieva v novej vianočnej pesničke Emma Drobná. A vtedy nám to napadne: Čo takto darovať našim blízkym možnosť vyhrať rozprávkovú sumu?

Zoznám sa so šiestimi exkluzívnymi hrami v online kasíne

Váhaš čo s načatým dňom? Čo tak skúsiť šťastie v online kasíne eTIPOS.sk? Predstavíme ti ďalšie hry z nášho portfólia exkluzívnych hier, ktoré ťa zabavia a v prípade, že sa na teba usmeje šťastena, vieš si aj parádne prilepšiť. Veď naše kasíno je plné skvelých bonusov a jackpotov v hodnotách desiatok tisíc eur.

Aká je pravdepodobnosť výhier v číselných lotériách?

Vyhrať v lotérii. Krásne sa to hovorí, ešte krajšie to znie a úplná paráda by to bola, keby sa to stalo. Niekto si povie, že vyhrať rozprávkovú výhru môže len vyvolený šťastlivec. Veľká výhra však čaká na každého, kto sa nebojí riskovať, je vytrvalý a áno, má aj šťastie.

Objav čaro online kasína s novými, exkluzívnymi hrami

Nikdy nekončiaca zábava a miesto, kde môžeš aj za pár centov získať parádnu výhru. Ak tipuješ, že je reč o online kasíne eTIPOS.sk, máš stopercentnú pravdu. Objav miesto, kde to žije nonstop a kde si môžeš splniť svoj hráčsky sen aj vďaka týmto hrám.

Superšlágre vo Francúzsku i Anglicku. Tipni si na TIPOSBET

Reprezentačná prestávka je za nami. Pre Slovensko bola veľmi úspešná, keďže zverenci trénera Francesca Calzonu postúpili na ME do Nemecka. Futbalové trávniky sa počas víkendu znova zaplnia hráčmi v rámci európskych futbalových líg, na ktoré si môžu tipéri staviť s najlepšími kurzami na TIPOSBET.

Slováci sú bod od postupu. Dostaneme sa na EURO 2024?

Polovica novembra prináša na futbalovej scéne záverečné zápasy v skupinách o budúcoročné EURO. V hre je aj slovenský tím, ktorý je krok od postupu na šampionát do Nemecka. Postup môžeme spečatiť už vo štvrtok, kde v zápase s Islandom stačí zverencom trénera Francesca Calzonu aj bod. Stane sa tak? Tipni si na TIPOSBET.