Po zlom štarte do turnaja a prehre 4:6 s Nemeckom sa slovenskí hokejisti odrazili k výborným výkonom a zaznamenali dva triumfy. Po pohodovom víťazstve nad Kazachstanom zaskočili aj super favorita z USA. Bude ich víťazná jazda pokračovať? Tipni si.

Skvelá ponuka a bonusy. To na teba čaká na TIPOSBET. Tešiť sa môžeš na Bonus z bufetu Registračka až do 50 €. Stačí sa registrovať a k prvému vkladu máš šancu získať až päťdesiat eur.

Navyše na teba čaká aj Horekurz +20%. Ak si podáš na tiket aspoň 4 stávky s celkovým kurzom aspoň 10,00 a kurzom každej stávky minimálne 1,15, dostaneš od nás výhru až o 20 percent vyššiu.

STREDA, 20:20
SLOVENSKO – POĽSKO – 1
Prvá tretina: hcp -1,5 – 1
Gól: Hudáček – ÁNO

Povinná jazda. Slovákov čaká najväčší outsider skupiny. Poliaci sa síce prezentujú bojovným hokejom, ale v tomto prípade by nemali mať nárok. Základom je nič nepodceniť, ale to by si mal slovenský tím postrážiť. V zápase Švédska s Poľskom sme videli, že hrať na pol plynu sa nie vždy oplatí a Švédi sa trápili s trpaslíkom do posledných minút. Ak Slováci predvedú úvod ako proti USA a výsledku bude zrejmé už po 1. tretine.

SOBOTA, 20:20
FRANCÚZSKO – SLOVENSKO – 2
Gól: Slafkovský – ÁNO

Piaty zápas v skupine odohráme s hráčmi galského kohúta. Francúzsko zatiaľ nepredvádza na turnaji oslnivý hokej, jeho hráči sa trápia. Chýba im herná pohoda, ľahké nohy. Veteráni Da Costa či Bellemare už na všetko nestačia, ostatní sa k nim nepridávajú. Aj tu b by to mala byť pomerne jasná jednotka.

NEDEĽA, 20:20
SLOVENSKO – LOTYŠSKO – 1
Prvá tretina – X

Z trojice zápasov na prvý pohľad najťažší súper. Lotyši sú stále v eufórii z posledných MS, kde získali bronz. V ich strede nechýba už legendárny Kaspars Daugavinš, ktorý je stále veľký líder. Zastavia ho Slováci? Pevne veríme, že áno. Mimochodom, aj vlani sme vyhrali nad Lotyšskom, a to dokonca na ich ľade 2:1. Napriek tomu to nestačilo na postup do štvrťfinále. Teraz by mal byť scenár v skupine iný a Slováci by si mali poistiť postup výhrou.

*Zdroj: TASR

Tipuj MS V hokeji