Opäť sú tu nové, chytľavé hry, ktoré exkluzívne nájdeš medzi našimi ďalšími v online kasíno eTIPOS.sk. To ponúka hráčom mega širokú ponuku, ktorá na slovenskom trhu nemá obdobu. Stačí raz roztočiť valce a okamžite si v hre o skvelé jackpoty v hodnote desiatok tisíc eur. A aké novinky sú pripravené práve pre teba?

Scarab Gold

Ako už názov napovedá, nachádzame sa v Starovekom Egypte v Scarab Gold a hľadáme poklady pomocou rovnomenného chrobáka, ktorý sa preháňa cez kotúče. Hru si zahráš na súprave 6×5 valcov, ktorá generuje 15 625 spôsobov, ako vyhrať, pričom sa platí zľava doprava. Keď sú výherné symboly vyplatené, zmiznú a kaskádové symboly zaplnia medzery, ktoré zostali, s potenciálom ďalších výhier. Existujú záhadné symboly, ktoré sa premenia na bežné symboly, keď sa Skarabeus objaví kdekoľvek na valcoch vedľa nich.

Chrobák ich premení na náhodný symbol tvoriaci potenciálne výherné kombinácie. Zlatá pyramída je symbol Scatter a keď sa spustia tri alebo viac zatočení po zemi. Počas tejto fázy modrý chrobák premieňa hry na symboly alebo mince. V ponuke mincí je k dispozícii viac bezplatných točení a peňažných cien. Celkovo nájdeš šesť symbolov postáv, v poradí podľa hodnoty sú to Kleopatra, Pes, Pelikán, Mačka, Krokodíl a Býk. Tieto symboly sú doplnené o štyri symboly kariet od esa po J.

HRAJ novinky

Respin5win

Respin 5 Win od Casimi je skvelý video automat, ktorý sa vďaka svojmu žolíkovému dizajnu vracia ku klasickému štýlu hry s nádychom rozmaru. Táto hra sa môže pochváliť priamočiarym, no pútavým zážitkom, ktorý sa sústreďuje na jej kľúčovú vlastnosť: odozvy. Hráči môžu predvídať nostalgickú cestu s moderným nádychom, keď roztočia valce pri hľadaní vzrušujúcich príležitostí na oživenie. Priprav sa užiť si nadčasové kúzlo klasických automatov s Respin 5 Win.

Magic Wheel

Magic Wheel – je prakticky vylepšená verzia známeho kolesa šťastia pre hazardné hry. Jeho hlavnou črtou je trojúrovňový systém s obrovským výberom cien a výhier. Na získanie super ceny musíš dokončiť všetky tri úrovne v jednom kole! Pravidlá sú veľmi jednoduché – stačí si staviť a začať kolo. To je niečo, čo vytvorí obrovské vzrušenie. Tvorca vyvinul skvelú hru, ktorá dokonale kombinuje jednoduchý dizajn používateľského rozhrania so živou hrateľnosťou a dynamickým herným zážitkom.

81 Plus

81 PLUS je štvorvalcová hazardná hra s tromi symbolmi na valci, ktorá má 27 výherných línií (criss-cross) v prípade troch výherných symbolov alebo 81 výherných línií (criss-cross) v prípade štyroch výherných symbolov. Výhry získaš už za tri alebo štyri rovnaké symboly vedľa seba zľava doprava na výhernej línii. Po roztočení valcov rýchlo zistíš, že popri zábave môžeš aj rýchlo zbohatnúť. Platná je vždy len najvyššia výherná kombinácia na jednej línii. Výhry na viacerých výherných líniách sa sčítajú.

Hra obsahuje až deväť rôznych symbolov. V hre ťa čaká „divoký“ symbol 81 PLUS, ktorý má dve funkcie. Prvou je, že nahrádza všetky ostatné symboly vo výhernej kombinácii. Druhá je, že násobí 2x výhru na výhernej línii, ktorú pomáha vytvoriť. Pokiaľ sa na výhernej línii vo výhernej kombinácii nachádzajú dva symboly 81 PLUS, výhra sa násobí až 4x. Pokiaľ sa na výhernej línii vo výhernej kombinácii nachádzajú tri symboly 81 PLUS, výhra sa násobí 8x.

CHCEM HRAŤ

Star Supreme

Online automat Star Supreme si veľmi rýchlo vydobyl svoje miesto medzi niektorými z najlepších online automatov s trblietavou a luxusnou grafikou a aktualizovanými hernými funkciami. Novomatic vytvoril herný zážitok, ktorý prináša nostalgiu minulosti do budúcnosti, s hrateľnosťou, ktorá udržuje veci zaujímavé. Pozadie evokuje hernú show s dostatkom trblietavého zlata, aby si vedel, na čom si. Vytvor si výherné línie zo zodpovedajúcich ikon, aby si mohol vyhrať mince a zbierať viac a viac zlata. Ikony hracích automatov Star Supreme obsahujú všetky klasiky, ktoré poznáš a máš rád. Existuje 50 potenciálnych výherných línií, ktoré môžeš vytvoriť pomocou vysoko platených ikon tvorených žolíkom, ktorý slúži aj ako divoký symbol, zvonček, červená 7, žltá 7, melón, hrozno, slivka, pomaranč, citrón, tyčinka a čerešňa.

81 Classic 4

V hre ťa čakajú štyri valce a 81 ciest k výhram. Na valcoch počas hrania objavíš až deväť rôznych symbolov vrátane divokého symbolu WILD. Výherné kombinácia sa počítajú ako sme si zvykli zľava doprava, výherné kombinácie všetkých línií sa samozrejme spočítavajú. Kombinácia výhier v jednom hracom kole je obmedzená na 100000 eur! A to sa už počíta. Ak vyhráš akúkoľvek sumu v základnej hre, môžeš ju hneď zdvojnásobiť. Vyberáš si z dvoch farieb, tradične červenej alebo čiernej.

Super Slot Farm

Automat Super Slot Farm je zasadený na vidiek. Ošípané, kravy ani sliepky nemusíš kŕmiť, rovnako ako paradajky alebo tekvica porastú aj bez zalievania. Tvojou úlohou je vyskladať ich do 50 výherných radov. Farmár je Wild, Farmárka Bonus. Dobre to majú rozdelené. Točenie 5 kotúčov spestrujú náhodné výhry, Free Spiny aj country muzika, takže nezabudni zapnúť zvuk. Ako mávnutím kúzelného prútika sa ocitneš na rozprávkovej farme. Autentické je grafické spracovanie aj country muzika na pozadí. Priliehavo pomenovaný online výherný automat Super Slot Farm poskytuje začínajúcim aj skúseným hráčom displej s 5 valcami o 3 radoch.

V súčte na ňom nájdeš hneď 50 výherných línií. Pre víťazný spin do niektorej z nich musíš v jeden okamih naskladať 3, 4 alebo 5 rovnakých obrázkov: čerešne, kukuricu, slivky, jablká, tekvica, melóny, paradajky, ošípané, kravy alebo sliepky. S triafaním výherných radov mohutne pomáha fúzatý majiteľ farmy s klobúkom, ktorý funguje ako Wild. Nahrádza všetky základné obrázky (všetky s výnimkou Bonusov). Nie je jediným mocipánom. Ešte zaujímavejšie, oproti divočine pomerne unikátnu funkciu má pekná farmárka. Kto to vlastne je a aké tajomstvo ukrýva?

Sizzling Hot deluxe 10: Win Ways

Hra kombinuje klasickú ovocnú tému s vynikajúcimi modernými funkciami. Ako hovoríš, nesúď knihu podľa obalu. Aj keď sa slot nemôže pochváliť upokojujúcim vonkajším vzhľadom, akonáhle sa dostaneš cez exteriér, hra číhajúca pod ním je kozmická, ak sa spustí prídavné spaľovanie. Vrcholom je samozrejme sofistikovaná mechanika kotúča, ktorá poskytuje dvojnásobný výkon Megaways pri plnej kapacite. Na pozadí sú tancujúce plamene, zatiaľ čo kotúče tvoria známe symboly ovocia.

Každopádne, najzaujímavejšia je tu súprava navijakov, respektíve dvoch. Áno, to nie je preklep – Sizzling Hot Deluxe 10: Win Ways sa odohráva na dvoch samostatných mriežkach. Viac než to, mechanika, ktorá je tu položená, je dosť podobná Megaways, kde valce produkujú iný počet výherných línií pri každom točení. Vďaka tomu je každé zatočenie jedinečné, pretože dve 5-valcové mriežky sa neustále menia. Na ľavej strane môžu valce obsahovať 2 až 5 symbolov, zatiaľ čo valce na pravej hracej ploche môžu obsahovať 4 až 12 symbolov. Maximálny počet výherných spôsobov pre dve sady valcov je 3 125 a 248 832. Spolu to dáva ohromujúcich 251 957 výherných línií.