Online kasíno eTIPOS.sk je domovom najlepších hier na slovenskom trhu. Ich ponuka je extrémne pestrá a široká, ale ako sa hovorí, dobrého nie je nikdy dosť. A preto ti ponúkame novú várku hier. Je ich hneď 7, čo je pre mnohých šťastné číslo. Ktorú vyskúšaš ako prvú?

European Roulette

Nič neprekoná vzrušenie z hrania online európskej rulety. Táto hra je navrhnutá tak, aby zachytila ​​tvoj vnútorný pocit hrania a víťazstva. Skús svoje šťastie ešte dnes! Európska ruleta má 37 výherných čísiel, v hre potrebuješ  uhádnuť  čísla od 1 do 36 a 0. Čísla od 1 do 36 sú striedavo zafarbené červenou a čiernou farbou, pričom nula je označená zelenou farbou. Hlavným cieľom, ktorý každý hráč sleduje, je predpovedať, do ktorého očíslovaného políčka sa ruletová gulička usadí. Tipovať môžeš aj na farbu, párne alebo nepárne čísla a aj na stávky, v ktorom číselnom rade na číslo nachádza, alebo aká je jeho hodnota. Zaži vzrušenie z kasína v Monacu na vlastnej koži a roztoč guličku ešte dnes!

Clownfish

Clownfish ťa zoberie na výherné dobrodružstvo pod hladinu mora. Je postavený podľa tradičnejších línií, pretože má iba päť výherných línií. To však znamená, že na získanie výhry ti stačí získať 2 až 5 zodpovedajúcich symbolov na výhernej línii. Niektoré z týchto symbolov zahŕňajú chobotnicu, kraba, hviezdicu, korytnačku a mušlu. Ešte dôležitejšie však je, že ryba štvorzubec je divokým symbolom a ten môže nahradiť iné symboly na valcoch, ktoré ti pomôžu získať výhry. Keď získaš tri mušle na valcoch súčasne, získaš aj minimálne 15 bezplatných zatočení.

Navyše, v bonusovej hre zatočenia zadarmo môžeš získať trojnásobok svojej výhry. Nakoniec je tu aj funkcia tajomného jackpotu, ktorá sa udeľuje, keď sa dosiahne náhodná úroveň výherných bodov. Takže sa uisti, že na to budeš dávať pozor, keď točíš valcami. Vydaj sa spolu s nami na morské dobrodružstvo a zisti, či môžeš získať nejaké vodné veľké výhry!

Frutiki Tribe

Si pripravený stretnúť sa s najneobvyklejším kmeňom, aký si kedy videl?  Hra zahŕňa veľké, detailné, animované, kreslené ikony v jasných farbách a farebných pozíciách kotúčov. Nájdeš tu tiež vyrezávané tyče a džungľu za ňou. Frutiki Tribe je vybavený 4 valcami a poskytuje 81 spôsobov, ako vyhrať. Výherná tabuľka automatu obsahuje osem základných symbolov reprezentujúcich rôzne plody tiki, vrátane slivky, hrušky, pomaranča, čerešní, citrónu, vodného melónu, hrozna a dračieho ovocia.

Jedinou ikonou so špeciálnymi vlastnosťami je exotické ovocie rambutan v úlohe divokej ikony. Vyhraj veľké ceny a uži si špičkové funkcie pri hraní a vyhraj výherné kombá tým, že zoradíš svoje obľúbené ovocie. Zdvojnásob svoje výhry s každým násobiteľom divokej masky tiki. Môžeš tiež vyhrať tajomný jackpot pri akomkoľvek točení.

CHCEM HRAŤ

6 Fruits

Názov hry reálne v podstate vystihuje, o čom tento automat je. Konkrétne, 6 Fruits je hrací automat v retro štýle so šiestimi rôznymi symbolmi ovocia vo výplatnej tabuľke, ako aj doplnkovými klasickými symbolmi, ktoré vyplácajú vysoké ceny. Na rozdiel od podobných automatov však tento automat obsahuje obrazovku s piatimi valcami a tromi radmi symbolov, ako aj päť rôznych výherných línií. Je tu tiež možnosť roztočiť a zastaviť valce, rovnako ako v starých automatoch, a teda aj možnosť vyvolať veľké ceny.

Hoci neobsahuje žiadny typ bonusu, ktorý môžeš nájsť v moderných automatoch, vďaka svojim vysoko plateným top symbolom a funkcii hazardu, ktorú možno použiť viac ako niekoľkokrát na znásobenie tvojich výhier, má tento tradičný automat to podstatné, čo potrebuješ na vytvorenie zisku a práve preto je medzi hráčmi veľmi obľúbený.

GoldX

Titul z dielne Tom Horn Gaming, je hracím automatom, ktorý je inšpirovaný televíznou hernou reláciou s názvom Deal or No Deal. Cieľom vo vnútri je dostať zlaté tehličky z trezorov, kde sú ukryté. Bolo implementovaných niekoľko funkcií, ktoré ti pomôžu, a zdá sa, že hra má skvelý potenciál. Hráš na piatich valcoch s deviatimi aktívnymi líniami. Získaj v nej niekoľko dobrých funkcií, vrátane bonusovej hry s názvom Gold Vault, veľké množstvo bezplatných zatočení, rozptylov a Wild X.

Lucky Clover

Štvorlístky sú bez pochybností určite vrcholným symbolom šťastia a Lucky Clover od Casino Technology je nimi doslova prešpikované. Prinesie ti to šťastie? To závisí od toho, ako hru hráš. Tento video automat je novým pohľadom na klasickú tému všetkých čias, často spojenú s írskym folklórom a dobre reprezentovanú automatmi ako Luck of the Irish. Tentokrát máš možnosť hrať z pohodlia svojho domova a vychutnať si niektoré špeciálne funkcie, ktoré sú možné len na počítači.

Krátky pohľad na výplatnú tabuľku stačí na to, aby si si uvedomil, že všetky symboly na kotúči sú starou dobrou klasikou. Začneme tak s jablkami, broskyňami, slivkami a čerešňami, za ktorými rýchlo nasleduje zvonček a dolárová minca. Poslednými základnými symbolmi sú Podkova a Červená sedma, pričom tá druhá má hodnotu 3000-násobku tvojej pôvodnej stávky v prípade kombinácie piatich symbolov na aktivovanej výhernej línii! Posledné tri symboly prinášajú do hry niečo navyše,  preto by si ich mal mať vždy na očiach.

CHCEM HRAŤ

Falcon God

Vydaj sa spolu s nami na zaujímavú cestu do starovekého Egypta. Tento parádne navrhnutý automat sa hrá na klasickej mriežke 3×3, ale s neuveriteľnými 27 výhernými líniami. Ak však čakáš jednoduchú hrateľnosť, potom ťa čaká prekvapenie! Samotné kotúče sú pokryté symbolmi evokujúcimi Krajinu faraónov. Nájdeš tu hieroglyfické tabuľky, sarkofág, ankh, posmrtnú masku kráľa Tuta a ďalšie. A sú tu samozrejme aj bonusové funkcie. A tento slot je ich plný. Po prvé, sokolí boh je Wild symbolom. Môže nahradiť všetky bežné symboly, aby ti priniesol viac výhier.

Nájdi na valcoch stočenú kobru a získaj jedno opakovanie, čo ti opäť pomôže získať viac výhier. Anubis, šakal, je symbolom záhady. Zvýši 2- až 20-násobok tvojej stávky. Potom je tu symbol Mixer, pyramída. Vie sa náhodne zmeniť na jeden zo štyroch symbolov: divoký sokol, respiny, tajomný symbol alebo symbol multiplikátora, ktorý ti poskytne násobiteľ 2x, 3x alebo 4x. Takže, ak si pripravení postaviť sa bohom, roztoč kotúče ešte dnes, aby si zistil, či sokolí boh stojí na tvojej strane.