Dovolenková sezóna sa o pár začína a pred hráčmi medzinárodnej lotérie Eurojackpot sa črtá vidina exotických zážitkov vďaka veľkolepým výhram! V utorok sa totiž bude v obľúbenej hre Európanov hrať o „maximálnych“ 120 miliónov eur! Bude výhercom tejto fantastickej sumy hráč zo Slovenska? Alebo sa hra dostane do svojho maxima a v Eurojackpote sa bude tento utorok hrať už o 120 000 000 eur?!?

Čo máte pre to urobiť, aby ste sa už nepozerali s kúskom „závisti“ na svetáka Henryho, a len nesnívali o príjemných večeroch na pláži, o bezstarostnej plavbe na luxusnej jachte či pobyte v exotických krajinách? Najprv si premyslite, že čo by ste s toľkými peniazmi urobili. Naozaj to nie je sranda, lebo za 120 miliónov eur už môžete vidieť takmer celý svet a bola by škoda, ak by ste niečo zaujímavé na vzrušujúcich cestách vynechali! Samozrejme, že by ste mali porozmýšľať aj nad tým, koho by ste so sebou zobrali na takú nezabudnuteľnú cestu.

Bližšie k snu o „dovolenke života“ sa môžete dostať cez eurojackpotovú stávku, ktorú uzatvoríte buď na niektorom predajnom mieste spoločnosti TIPOS alebo cez internetový herný portál eTIPOS.sk. Na „poslednú chvíľu“ si môžete staviť aj  cestou v električke, či v autobuse… alebo počas prechádzky so psíkom. Ako? No predsa s pomocou mobilného telefónu – cez sms alebo cez aplikáciu TIPOS.

A keď už budete v hre o neskutočných 120 miliónov eur, musíte len trpezlivo čakať, keď sa v utorok uskutoční vo fínskych Helsinkách žrebovanie výherných čísel pre lotériu Eurojackpot. Výsledky budú s napätím očakávať milióny hráčov na „starom kontinente“. A verte, okrem hlavnej výhry budú hráči sledovať aj výhry na nižších pozíciách, niektoré sa teraz môžu vyšplhať až na miliónové sumy. Tak nezabudnite! – v utorok večer sa vám môže otvoriť cesta okolo sveta vďaka Eurojackpotu!

chcem hrať online