Niet pochýb, že lotéria Eurojackpot patrí medzi najobľúbenejšie hry Európanov. Prečo aj nie? Uhádnutím správnych čísel sa môžete zo dňa na deň stať multimilionárom. Pritom prvého ťahu sa v roku 2012 zúčastnilo iba sedem krajín. Až neskôr sa lotériová rodina postupne rozrástla.

Pár zaujímavých faktov o lotérii

Eurojackpot bol v Európe spustený v roku 2012. Na Slovensko dorazil o tri roky neskôr. K dnešnému dňu môžete túto lotériu hrať v 18 krajinách Európy, pričom vo väčšine z nich si čísla môžete podať aj online. Výška jackpotu patrí medzi tie najatraktívnejšie, avšak vyhrať ho nie je až také ľahké. K dispozícii máte až 95 344 200 kombinácii vyskladaných zo 60 čísel. Ak sa na vás však šťastie usmeje, tak sa môžete tešiť až z 90 miliónov €.

Najväčší výhercovia

Eurojackpot je lotéria meniaca životy. Ak sa stanete jedným z jej víťazov, tak si môžete byť istý, že nič už nebude také ako predtým.

Rok 2018 bol pre hráčku z Fínska prevratným. Jej mama, ktorá pracovala ako upratovačka, ju nahovorila, aby si podala tiket. Využila na to špeciálnu aplikáciu a vďaka svojim číslam 7, 8, 24, 34, 46 plus 4 a 8 vyhrala najvyšší možný jackpot 90 miliónov €.

Dať hlavy, šťastie a vklady do jednej spoločnej systémovej stávky sa oplatí. Desať kolegov v oceliarskom priemysle podávalo spoločné stávky roky, až pokým sa im to v roku 2014 konečne oplatilo. Pokorili vtedajší jackpot vo výške 57,3 miliónov € a každý si domov odniesol 5,7 milióna.

Nie všetci víťazi sú však ochotní o sebe prezradiť niečo viac. Okrem vyššie uvedených príkladov sa v Európe nachádzajú ďalší štyria euromilionári, ktorí vyhrali najvyšší 90 miliónový jackpot. Dvaja pochádzajú z Nemecka, jeden z Fínska a ten prvý, ktorý vyhral takúto sumu, dokonca zo susednej Českej republiky.

Chcete sa aj vy zaradiť medzi euromilionárov?

Dobrou možnosťou ako zvýšiť svoje šance je podať si svoje šťastné čísla. Stačí navštíviť eTIPOS.sk a prvý krok máte úspešne zvládnutý. Pamätajte na to, že aj výhry v ostatných poradiach majú silu meniť životy.

Veľa šťastia!

Hraj Eurojackpot online!