O tom, že kasíno eTIPOS.sk má najväčšiu ponuku hier, vie už hádam každý. Neviete si však vybrať z bohatej ponuky? Nič to. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi a zažite neopakovateľné chvíle s kasínom eTIPOS.sk!

Frozzy Fruits      

Ovocné hry poznáme všetci. Keď sa na valcoch objavia šťavnaté melóny, čerešne, pomaranče či jahody. Ale čo tak skúsiť hru, kde je ovocie zmrazené?! Presne tento motív je dominantný pri slote Frozzy fruits.

Čo do počtu valcov (5), je automat štandardný. Ale počet zobrazených symbolov na každom z nich už zďaleka nie. Prvý a piaty valec má jeden symbol, druhý a štvrtý majú tri symboly a prostredný valec má až štyri symboly.

Celkovo je tak viditeľných 12 symbolov zamrznutých čerešní, citrónov, pomarančov, sliviek, hrozien, melónov, zvoncov či sedmičiek.

Na valcoch sa celkovo môže objaviť 9 symbolov, z toho jeden WILD, ktorý nahrádza všetky ostatné symboly.

Zamrznutá zábava, skvelé výhry. To je slot Frozzy fruits.

Lumberjack 2

Obľúbili ste si hru Lumberjack, kde je hlavnou postavou zarastený drevorubač? Ak áno, je tu ešte lepšia, zábavnejšia a najmä štedrejšia verzia – Lumberjack 2!

Ani na tomto slote nechýbajú číselné symboly, lesné zvieratá ako rys, medveď čí líška, WILD symbol mesiaca, táborového ohňa, násobný symbol koča plného peňazí a samozrejme drevorubača – Lumberjacka.

Joker 50 Deluxe

Kto má rád veľké hracie pole rozhodne by mal vyskúšať šťastie s hrou Joker 50 Deluxe, ktorá ponúka až 50 výherných línii.

Tento slot je mixom všetkého dobrého a tradičného, na čo sme pri automatoch zvyknutí. Nájdeme tu ovocie, symbol 7, hviezdu, no najmä na prvý pohľad zlovestného, ale za to štedrého JOKERA.

Dosť však bolo slov. Navštívte online kasíno eTIPOS.sk, kde na vás čakajú aj tri skvelé hry, s ktorými zažijete množstvo zábavy a veľkých výhier.

chcem hrať