O tom, že kasíno eTIPOS.sk má najväčšiu ponuku hier, vie už hádam každý. Teraz sa môžu hráči zoznámiť s kvartetom horúcich noviniek, ktoré stoja za vyskúšanie. Roztoč valce a hneď si v hre o skvelé jackpoty. O ktoré hry ide?

Grand 81

Herná novinka, ako sa patrí! Na tvoje herné zručnosti čaká päť valcov luxusu. Oživ ich svojím roztočením a nájdi vzácnu korunu alebo trblietavý diamant. Na výhru siahneš po nájdení minimálne troch rovnakých symbolov! Hrá ma 27 výherných línií (criss – cross) v prípade troch výherných symbolov a až 81 výherných línií v prípade kvarteta symbolov. Skvelou správou je, že po dosiahnutí výhry je možno po stlačení obrázku s kartami vstúpiť do novej obrazovky s názvom riziko, v ktorej si môžeš znásobiť svoju výhru. Divokým symbolom je symbol koruny, násobiť výhry ti zaručí naopak symbol diamantu.

Twin Spinner Sizzling Hot deluxe

Ostrý vizuál online automatu Twin Spinner Sizzling Hot Deluxe položil základy pre veľkolepé staromódne stretnutia s točením kotúčov. Aj keď je na valcoch veľa tepla, Novomatic prisypal voňavé prekvapenia, aby uhasil tvoj smäd, keď si budeš užívať. Vychutnaj si dusné teplo a ochlaď sa šťavnatými ovocnými odmenami. Twin Spinner Sizzling Hot deluxe ti prináša dvojnásobok valcov, zdvojnásobenie výherných línií a zdvojnásobenie výherného potenciálu priamo do tvojho ľubovoľného zariadenia. Zahráš si ho na dvoch súpravách valcov. S piatimi valcami na set, tromi riadkami každý a piatimi pevnými výhernými líniami na set budeš neustále v hre.

Dve celé sady kotúčov si samozrejme vyžadujú nový spôsob prispôsobenia tvojej stávky. S našou novou funkciou vyrovnávania stávok môžeš v každom kole rozhodnúť, koľko z tvojej aktuálnej stávky by si mali staviť na ktorú súpravu valcov. Spolu s novým sledovačom výhier, ktorý zobrazuje výplaty za posledných 50 zatočení na každom valci, máš všetky informácie, ktoré potrebuješ, ako na dlani.

HRAJ novinky

Bill Blitz

Máš síl na rozdávanie ako svalnatý drevorubač? Pri tejto hernej novinke bude roztočiť valce maličkosť. Pripravili sme si pre teba šesťvalcovú hazardnú hru so štyrmi symbolmi na valci, ktorá má 26 výherných línií. Výhry sú získané za 3, 4, 5 alebo 6 rovnakých symbolov vedľa seba zľava doprava na výhernej línii. Platná je vždy len najvyššia výherná kombinácia na jednej línii. Výhry na viacerých výherných líniách sa sčítajú. Hra obsahuje až desať rôznych symbolov. Symboly AUTO (Wild) a DREVORÚBAČ (Wild) sú „divoké“ symboly, takže nahrádzajú ktorýkoľvek iný symbol aj vrátane druhého „divokého“ symbolu vo výhernej kombinácii. Nechýba funkcia risk, ktorá plní presne svoj účel. Zariskuj a získaj na svoje konto rozprávkovú výhru.

Respin4win

Parádny Respin Win od Casimi je farebný a zábavný ovocný automat, ktorý ti sľubuje veľa vzrušenia a šancu vyhrať veľké ceny. Ponúka vzrušujúcu ovocnú tému spojenú s ešte vzrušujúcou funkciou opakovania, ktorá môže viesť k neuveriteľným výhram. Ponor sa do sveta šťavnatého ovocia a vzrušujúcich opakovaní s hrou Casimi’s Respin Win. Tento automat ti prinesie veľa chvíľ radosti, ako aj šancu zbierať šťavnaté výhry. Priprav sa na vzrušujúce dobrodružstvo a skús svoje šťastie na valcoch tejto hernej novinke. Téma zahŕňa prvky klasického štýlu spolu s prítomnosťou žolíka, čo dodáva kotúčom nádych nostalgie aj vzrušenia.