Opäť sú tu nové, chytľavé hry, ktoré exkluzívne nájdeš medzi našimi ďalšími v online kasíno eTIPOS.sk. To ponúka hráčom mega širokú ponuku, ktorá na slovenskom trhu nemá obdobu. Zaujímavé hry z portfólia našich partnerov sú tu iba pre teba, tak roztoč valce ešte dnes a splň si svoj hráčsky sen.

A aké skvelé novinky nájdeš v našom kasíne?

Multi Bricks

SYNOT Games sú späť s klasickým starým ovocným automatom, ktorý treba určite vyskúšať. Všetci sa zhodneme na tom, že klasická téma bola na scéne pomerne široko využívaná. Vždy však radi vidíme, keď vývojári online automatov vyladia tradičné nastavenie pomocou pokročilých funkcií. Vizuály v tejto hre nie sú ničím výnimočným, namiesto toho kotúče 3×3 pekne sedia na obyčajnom červeno-fialovom dizajne. Vizuály vyzerajú sviežo a jazzové zvuky umocňujú mystickú, no zároveň modernú atmosféru. Okrem divokých multiplikátorov môžeš zvýšiť svoje výhry aj pomocou funkcie Gamble. Okrem toho môžeš vstúpiť do bezplatných zatočení a užiť si vylepšené spôsoby výplaty od 5 do 27! Naskoč na valce a vychutnaj si sladké výhry zo šťavnatého ovocia.

Reel Snails

Kto by to bol povedal, že ťažkopádny slimák môže mať v domčeku na chrbte schovanú poriadne rýchlu cestu k zaujímavým čiastkam, však? Automat Reel Snails od Casimi ťa zavedie na displej s 25 výhernými líniami, kde slimáci vedia viac, než sa len nudne tmoliť. Treba plniť funkciu Scatter a Wild symbolu, aktivovať Re-Spiny, a hlavne – vykúzliť toľko nedostatkový úsmev na tvári. Príjemná muzika a zvuky prírody, nočná krajinka a hracie pole 5×3 je základným stavebným kameňom prepracovaného konceptu hry. Paleta základných symbolov je tu rýdzo originálna, takže na okukané kartové symboly či prvoplánovo poskladané ovocie zabudni.

Do celkom 25 výherných radov tu skladáš obrázky rôznych tvarov, farieb i veľkostí, myši, ako inak ako so syrovou korisťou a iné zvieratká alebo poriadne pomalé slimáky. Zvláštnu úlohu má na automate zelený slimák, ktorý sa môže náhodne objaviť na nepárnych kotúčoch,  1., 3. a 5. Zelený slimák sprostredkováva klasickú divočinu tak, ako ju poznáš z tradičných slotov, takže vo výhernej líniu nahrádza všetky ostatné obrázky, a to s jedinou výnimkou. Áno, hádaš správne, s výnimkou Scatteru.

HRAJ NOVINKY

Big X

Online automat Big X ponúka jednoduchý a retro automat pre ľudí, ktorým chýbajú skutočné kasína. Blikajúce farby a bohaté vzorované pozadie evokuje pocit, že si späť vo Vegas, a to všetko na hracom poli, ktoré je len 3×3. Existuje však veľa spôsobov, ako vyhrať so všetkými hernými funkciami. Vydaj sa s nami na nostalgický výlet plný výhier. Kreslený a uhladený štýl ikon evokuje jednoduchšiu dobu. Všetky klasické ikony máš k dispozícii, vrátane diamantu, sedmičky, zvončeka a vodného melónu ako najlepšie platiace ikony.

Nižšie platiace ikony tvoria ovocie ako hrozno, slivka, pomaranč, citrón a čerešňa. Big X ponúka množstvo herných funkcií, ktoré ti pomôžu dosiahnuť veľkú výhru. Existuje napríklad tajomný symbol, ktorý poskytuje náhodnú výplatu medzi 2- až 50-násobkom tvojej stávky a ponúka bezplatné zatočenia. Funkcia Big X sa môže spustiť, ak fialové X pristane na strednom kotúči a môže tvoju výhru navýšiť až 50x!

HRAJ NOVINKY

81 Multiways Classic

Zoznám sa s klasickým automatom 81 Multiways Classic, ktorý vyvinul Casimi. Z hľadiska dizajnu je tento obľúbený slot v súlade s klasickou témou. Čierne herné kotúče s veľkými symbolmi sú umiestnené na fialovom pozadí. Technicky má päť valcov, tri rady a až 81 výherných spôsobov. Na valcoch automatu nájdeš sedmičky, jablká, zvončeky, slivky, pomaranče, citróny, čerešne a nápisy Bar.

Na rozdiel od tradičných klasických automatov ponúka 81 Multiways Classic aj funkciu Multiplying wild a rizikovú hru. Je to perfektná hra pre skúsených, ale aj začínajúcich hráčov. Cítiš šťastie? Ak si pripravený vyskúšať svoje šťastie a zahrať si vzrušujúce kasíno automat 81 Multiways Classic o skutočné peniaze, potom si na správnom mieste!